The Sims 4 – Cadılar Bayramı / Bölüm 1 (Manyaklığın Dibine Vurmaya Gidelim)

SDHW

Bu seriye Cadılar Bayramına özel tuhaf ailemiz ile başlıyoruz. Biraz rahatsızım ruhsuz konuşmuşum o yüzden özür dilerim. =)

5 Yorum

  1. Harikasın ya :D ben simsi tek başıma oynarken çok sıkılıyorum. ama biriyle beraber oynadığımda veya oynayış videosu izlediğimde çok eğleniyorum cidden. süper olmuş :)

  2. Cadılar Bayramını bizim kutladığımızı sanmıyorum. Keşke Cadılar Bayramına Özel temalı yapmasaydın. Ben yabancıların yaptığı şeyleri örnek almamamızı öğrenmiştim de. Tabi ki kişiden kişiye değişir saygı duyuyorum.

      1. Normalde bir şey demezdim ancak özenti kelimesi beni biraz rahatsız etti… Burada bir özentilik yok sadece “kendi bayramım” için özel olarak başlattığım gotik oyunu sizlerle paylaşmak istedim. =) Düşüncenize saygı duyuyorum ama o yüzden serinin ismini değiştiriyorum.

        1. Yabancı asıllı oldugum icin bazı anlamları oturtmakta zorlanıyorum/yanlıs aktarıyorum. O kadar sert bir anlamda söylemek istememistim. Paylastıgın insanlara verdiğin değeri de eleştrileri değerlendirerek ortaya koyman ve serinin ismini değiştirmen dolayısıyla senden özür diliyorum kendimi tam anlatamadığım için :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir