The Sims 4 – Cadılar Bayramı / Bölüm 1 (Manyaklığın Dibine Vurmaya Gidelim)

SDHW

Bu seriye Cadılar Bayramına özel tuhaf ailemiz ile başlıyoruz. Biraz rahatsızım ruhsuz konuşmuşum o yüzden özür dilerim. =)

0

5 Yorum

 1. Harikasın ya :D ben simsi tek başıma oynarken çok sıkılıyorum. ama biriyle beraber oynadığımda veya oynayış videosu izlediğimde çok eğleniyorum cidden. süper olmuş :)

  0
 2. Cadılar Bayramını bizim kutladığımızı sanmıyorum. Keşke Cadılar Bayramına Özel temalı yapmasaydın. Ben yabancıların yaptığı şeyleri örnek almamamızı öğrenmiştim de. Tabi ki kişiden kişiye değişir saygı duyuyorum.

  0
   1. Normalde bir şey demezdim ancak özenti kelimesi beni biraz rahatsız etti… Burada bir özentilik yok sadece “kendi bayramım” için özel olarak başlattığım gotik oyunu sizlerle paylaşmak istedim. =) Düşüncenize saygı duyuyorum ama o yüzden serinin ismini değiştiriyorum.

    0
    1. Yabancı asıllı oldugum icin bazı anlamları oturtmakta zorlanıyorum/yanlıs aktarıyorum. O kadar sert bir anlamda söylemek istememistim. Paylastıgın insanlara verdiğin değeri de eleştrileri değerlendirerek ortaya koyman ve serinin ismini değiştirmen dolayısıyla senden özür diliyorum kendimi tam anlatamadığım için :)

     0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir