The Sims 4: Boy Değiştirme

Bu mod sayesinde artık simlerinizin boyunu değiştirebileceksiniz. ” simmythesim ” adlı bir kullanıcının yaptığı bu mod sayesinde, CAS ekranında siminizin boyuyla oynayabileceksiniz. Yani artık kısa ve uzun boylu simler yapmak mümkün!

Tabii kide her program gibi bununda bir kaç eksiği bulunmakta. Bulunan her bir hata için yeni fix dosyası eklenmekte. Yalnız şunu hatırlatmakta fayda var, The Sims 4 yapımcıları boy değiştirme olayını istememe nedenleri, birbirine sarılan, öpüşen veya herhangi bir eylem yapan simlerin tuhaf hareketler sergilemesiydi (iki tane adult simin öpüştüğünü, bunların boyunun farklı olduğunu düşünün. Bunu ayarlayamamışlardı). Boylarını değiştirmek için ayaklarından fare ile tutup, aşağı yukarı yapmanız yeterli olacaktır.
NOT: Boy değiştirme sadece teen simler için geçerli.

Programı henüz denemedim. Yükleyen arkadaşların yorumlarını bekliyoruz! Gerekli sayfaya ulaşmak ve indirmek için tıklayın!

18892777973_ce5f308565_z

4 Yorum

  1. evet yaa, aslında sims oynarken boylarının değişemediğine hiç dikkat etmemiştim. ama bu hareket oyunun gerçekçiliğini sağlamış

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir