The Sims 4 Bölgelere Dair

ComputerBild.de Sims 4 Değerlendirmesi haberimizde bahsettiğimiz Bölgeler, SimsVIP adlı blog tarafıından onaylandı. LA E3 fuarında Gurulara soran blogcular, onaylandığı yönünde haber yapmaları üzerine, biz de size bu konuyu detaylı olarak açıklamak istedik.

ankara

Başkent Ankara’dan örneklendirecek olursak, bu bölgeler çeşitli özelliklerine göre farklı olacak. Örneğin; Çöl görünümüne sahip kasaba bir bölge olabilir oyunda.

 Siminiz Bölge 1’de. Orada The Sims 3’teki gibi open world -açık dünya- olarak gezebilir. Park’a gidebilir ya da bir bistroyu ziyaret edebilir. Ardından Bölge 2’ye bir başka simi ziyarete gitmek istedi. Bu bölge geçişinde bir yükleme ekranı mevcut. Bölge 2’ye geçtikten sonra orada da open world olarak gezebileceğiz.

Bölgeler bu kadar. Sim Dünyası ekibinin kanısı oyuna heyecan getireceği yönünde siz ne düşünüyorsunuz?

0

13 Yorum

 1. Bolgeye giderken loding screen çıkıyo ama gittiği bölge içinde yine open world olacak dimi ?

  0
 2. Bence o Loading screen olması gerekiyor. Öbür türlüde gerçekten zor bir oyun olur kasmalar oluşur. Gayet güzel bir düşünce tek bir şehir ilerisinde değişik bölgeleri var. Gerçekten çok hoş.

  0
 3. Ayrıca bu bölgeler küçük değil bizim kasabalarımız kadar büyük her biri yani kasaba değiştirmek gibi birşey olacak sanırım

  0
 4. Aslında kasaba çok fazla kasılma yapmayacağı için güzel bir uygulama. Gerçek hayatta da öyle değil mi zaten? Bulunduğumuz çevrede yakın yerlere rahatça gidip gezebilirken uzak bir bölgeye giderken ulaşım araçlarını kullanıyoruz. Bu da bir nevi yükleme ekranı gibi görülebilir. Ancak uzaktaki yapılan bulanık görülmesinden çok korkuyordum, SimCity’de uygulamışlardı ilk kez. Umarım olmaz diyordum ki başıma geldi.

  0
 5. Hayat durumu devam etmeli arka planda olsa hayat devam etmeli bunu bir sorun soran olursa yada ea nereye sorulabilir ben sorucam.

  0
  1. sims 4 çıkar çıkmaz istanbul bölgeleri belirdeim deniz olmayacağı için
   küçük çekmece büyük çekmece yerleri yapılacak gibi
   deniz veya oksyanus hala bir açıklama yok
   oyun harita editörü olursa iyi olur :) olmasa sonradan gelecek nede olsa

   0
 6. Ts4news de bölgeler hakkında editörün yorumu dikkatimi çekti banada mantıklı geldi harita daha büyük olmayacak fakat harita bölgelere ayrıldığı için zaten az olan simler etrafa dağılmak yerine kendi bölgelerindeki mekanlarda takılacaklar ve artık barlarda tek başımıza oturmak zorunda değiliz ve doğal olarak daha akıcı bir oyuna sahip olacağız

  0
 7. Umarım her bölgede her türlü community lot vardır. Aksi takdirde bara gitmek için loading screeni görmek gerçekten can sıkıcı olurdu.

  0
 8. Muhtemelen her bölgede community lot olacak fakat farklı türlerde örneğin zenginlerin bulunduğu bölgede müze olacak yani simler bölge sayısına göre sınıflara ayrılacak ve her bölgede ayrı türden community loot olacak benim fikrim böyle

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir