The Sims 4 18 Aralık’ta Gelecek Olan Yeni Güncelleme

SimGuruKate bir sonraki The Sims 4 güncellemesinin 18 Aralık 2018 Salı günü yayınlanacağını duyurdu. Bu güncelleme, hata düzeltmelerini ve ücretsiz bir içerik olan The Sims 4 Holiday Celebration Pack’e Maxis Aylık Canlı Yayını’nda gösterilen yeni yılbaşı içerikleri içerecek. Paket ile eklenecek içeriklere aşağıdan bakabilirsiniz.


8 adet eşya eklenecek:


Paket ile  “Winter Cake” ve “Crown Roast” olmak üzere 2 yeni tarif geliyor:


Vee tabiki Create A Sim içerikleri de olmazsa olmazlardan:


Yapılan Maxis Aylık Canlı Yayını’nı buradan izleyebilirsiniz.

6 Yorum

  1. Öff bi hırsız ekleyemediler gitti şu oyuna ya 2 3 haftada terrain tools eklendi ama hırsızlık halaaa eklenmedi delircem ya.Yapabilcekleri bi sey bide

    1. Benim ise hala deliler gibi beklediğim ve öne almalarını istediğim tek şey: CADILAR (ve diğer doğaüstü formundaki Sim’ler). Yıllar oldu… Görmek istiyorum artık 4. Sims’te şu cadıları! ?

  2. Ellerine sağlık bebiş. ? Yılbaşı yaklaşıyor… Her yeri led ışıklarla pırıl pırıl yaptıklarında içim açılıyor. ? Yılbaşını biraz da bu yüzden seviyorum galiba. ?❤

    1. Çok teşekkür ederim Canımmm…? Ya bende de şey oluyor. Böyle nasıl anlatsam sanki eski günlere (küçüklüğüme) geri dönüyormuşum ve bir daha asla üzgün olmayacakmışım, hep mutlu bir dünyada yaşayacakmışım gibi geliyor. Şu hayatta vazgeçemeyeceğim şeylerden birisi yeni yıla girerkenki geri sayım, süslemeler, o gece yaşanan heyecan, yeni, yıldaki beklentilerin konuşulduğu o an… ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir