The Sims 3.5’un Konsept Görüntüleri Yayımlandı

Biliyorum ki hepiniz başlığı görünce biraz afalladınız. Aslında 10 dakika boyunca bu haberin başlığını nasıl yazmalıyım diye düşündüm ve ancak bunu bulabildim çünkü birazdan sizlerle The Sims 4’ün erken safhasındaki konsept görüntülerini paylaşacağım. Göstereceğim görüntüler bildiğimiz The Sims 4’ten değil The Sims 4’ün 2010-2012 arasındaki gelişim sürecinden yani bir nevi The Sims 4: Online’dan.

Aşağıdaki görüntüye bakacak olursak Maxis ekibi The Sims 3’ün sloganı olan ”Play with Life” yani ”Yaşamla Oyna” cümlesini The Sims 4’te de kullanmak istemiş. Ama bir farkla: ”Yaşamla BİRLİKTE Oyna”  Sadece bu cümle dahi Maxis ekibinin oyuna yepyeni bir soluk getirmeye çalıştığını gösteriyor. Ayrıca yine görüntüye bakacak olursak hem yeşil hem de mavi plumbob görüyoruz.  Büyük ihtimalle yeşil plumbob bizim yönettiğimiz Simi gösterirken mavi plumbob’lar ise başkaları tarafından yönetilen Simleri gösterecekti.(Zaten daha önce yayımlanan konsept videolarda da bunu görebiliyorduk)

Eğer Maxis bu birlikte oynama fikrini gerçekten hayata geçirebilseydi şu anda yerden yere vurulan The Sims 4 hakkında pek farklı şeyler söylüyor olabilirdik. Umarız başarısız bir denemenin ardından, Maxis ekibi The Sims 5’te ”online” bir ortam yaratsın.

sims4multi2 sims4mulit1 sims4multi3

9 Yorum

  1. o zaman sims kalırsa umarım rakip çıkar en yakın zamanda çok gevşediler. Neden olsa rakip yok alıyorlar diye.

  2. Öyle diyorsunuz ancak The Sims 4 bile normal haliyle 10 gb. The Sims 5 online olursa kim bilir kaç gb’ye yükselir ve sistem gereksinimleri çok yükselir, kimse alamaz.

  3. Sims 4’ü aslında çok beğendim.Ama open-world olsa çok daha iyi olurdu.Online olması bence o kadar önemli değil.Onun için extra pack çıkartmayı düşünselerdi (pack derken,the sims medieval gibi),ve bu fikri bir süre kenara atsalardı oyun daha iyi olabilirdi tabikide.Ama yinede ben oyunu çok beğendim ve bunu söyleyince Arkadaşlarım bana tip tip bakıyorlar -_-

  4. walla daha önceden de demiştim…The Sims 4’ü geliştirmeyi bırakıp derhal adam gibi The Sims 5’i yapmalılar…tamam,seviyoruz ediyoruz da,yani,olmamış…her defasında da ek paket mi bekliycez?…online falan hikaye…The Sims 1’in online versiyonu vardı,ne kadar başarılı oldu bilmiyorum…o yüzden online’a gerek de yok…online seven var sevmeyen var…ben sevmem…bana ne oyunda diğer Simlerle tanışmaktan,bişeyler paylaşmaktan?…aynı şeyleri single playerda 10-15 tane Sim yaratınca da onlineda olanları singleda yapıyorsun…paylaşımlar,downloadlar falan filan,tamam da,gereksiz…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir