Taylor Parks’den Yeni Eklenti Paketi İçin Spoiler

EA Games çalışanlarından biri Sims 4 ün ilk eklentisi ile ilgili minik ve meraklandırıcı bir Tweet attı.

Bu Tweet de Sims 3 Seasons da olan temel özellikleri olan Üşümekten, uzaylılar tarafından kaçırılmaktan ve beyin sulandırmak gibi bazı ilginç şeyler yazdı.

Yayınlanan ankette Seasons ile ilgili bir şey yoktu ancak umarım ilk eklentiyi oyunda en büyük eksikliği kapsayan Seasons a ayırırlar.

The-Sims-4_-Stories-Official-Gameplay-Trailer-074-1024x576

0

5 Yorum

 1. Evet katiliyorum ilk eklenti seasons tarzi olsa fena da olmazdi hani…

  Ve seasonsla kalmayip icine bir iki farkli sey de atsalar super olurdu.Late night ve seasons’i birlestirseler bile olur.Sadece seasons komik kaciyor artik ya da baska herhangi bir seylede birlestirebilirler.

  Ana oyuna eklenmesi gerekenler seylerden bir sey ekleyebilirler mesela.Ama onu yapabilmeleri icin ugrasmalari lazim.Ugrasirlar mi?Bilemiyorum.

  0
 2. yine ea güncellemesi olacak klasik Ea :)
  eklenti + 3 güncellenme sonra eklenti umarım stuf çıkmaz. stufu güncelleme içinde koymalıdır.

  0
  1. Aynen ben de stuff istemiyorum zaten The Sims 3’te de hem stuff hem de store çok saçmaydı.

   0
   1. Sims 3’ün Stuff paketleri bana göre gerçekten gereksizdi. Sims 2 Stuff paketleri ise çok güzeldi. Aynı şeyler Sims 4 için de geçerli olsa fena olmaz yani :D Ayrıca dediğiniz gibi Sims 3 Store çok saçma bir uygulamaydı. Oyunda zaten olması gereken bazı şeyleri illa Store adlı saçmalıktan alıyorduk ki bana göre işkence gibi bir şeydi :( Sims 4 Store kesinlikle olmasın, Stuff paketi olursa da Sims 2 tarzı olsun ^_^

    0
 3. Arkadaşlar ilk olarak Seasons 1. ek paket gelmez pazarlama konusunda çok zararlı olurlar çünkü Season gerekli bir paket adam bunu 1. eklenti olarak sunarsa diğerleri fazla ilgi görmeye bilir

  Stuff ise bildiğiniz para tuzağı ve %90 yine olacak :)

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir