Şu Ana Kadar Onaylanmış The Sims 4 Özellikleri

Hayat Gayeleri (Aspirations): Siminize aspiration adı verilen bir hayat gayesi seçin ve bu gayeyi kısa süreli hedefleri tamamlayarak gerçekleştirin.

Beşikten Mezara: Simler doğum, ölüm, evilik gibi önemli anları yaşam süreleri boyunca tecrübe edebilirler.

Yeni “Sim Yaratma” Sistemi: Hamurla oynar gibi, yüze veya vücuda tıklayıp sürükleyerek şekil vermemize imkan sağlayan aracı kullanmak oldukça kolay.

Katalog: Önceden hazırlanıp mobilyalarla donatılmış tasarımlardan birini seçmek için kataloğa göz atın ve sadece bir tık ile tüm odayı evinize taşıyın.

Grup İçinde Sosyalleşme: Sosyalleşmede siminizin sosyal etkileşimleri daha gerçekçi ve canlı.

Hatıra Ruh Hali: Siminiz anılarını hatırladığında, o hatıranın getirdiği ruh haline sahip olacaklar.

Çevrenin Etkisi: Evinizdeki objeler ve dekoratif eşyalar siminizin ruh halini ve duygularını etkileyebilecek, size ilham veren, romantikleştiren veya depresyona sokan bir oda dizayn etmek için güç verecek.

tumblr_n1effoF7D11ttgweko1_500

tumblr_mv5be8Jd641rxl1kxo1_400

12 Yorum

    1. Saçlar ile ilgili bir bilgi mevcut değil maalesef. Bu arada dikkatinizi çekti mi bilmem, Sims 2’nin Plumbob’ı ile Sims 4’ünki diğerlerine oranla daha çok benzerlik gösteriyor.

  1. Yüz hatları ve vücut ile oynanıldığı gibi saçlar kalıplar yerine standart bir saç koyulup yüz hatları ile oynar gibi istediğimiz yeri kısaltıp uzatıp dikip sağa sola taramak gibi şeyler olsa aslında daha iyi olurdu.

  2. Sioux, sana katılıyorum, keşke öyle olsaydı bu arada bence en gerçekçi plumbob Sims 3’deki

  3. Açıkçası ilk Sims 3 ü yüklediğimde oyunu beğenmemiştim ve hemen Sims 2 ye geri dönmüştüm. Ama zaman geçtikçe oyunu oynaya oynaya oyunu fazlasıyla sevmeye basladım. Acıkcası ben sevdim Sims 4 ü ve umutluyum. Her oyunun farklı bir yanı vardır o yüzden bence iyi yönlerini görmeye bakalım tabi ki eksiklik olucaktır. Ben sabırsızlıkla bekliyoruum :)

  4. Eklemek istiyorum Elif kısa pratik bilgiler teşekkür ederim.Burkay,dostum ekip kısmından başvuru yapmak istiyorum fakat “İletinizi gönderme başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin ya da yönetici ile başka bir yöntemle iletişime geçin.” adlı hatayı alıyorum.Problem siteden mi kaynaklanıyor yoksa mail gönderimi kapalı mı ?

  5. TS4’ün plumbob tasarımı ve oyunun logosu Microsof’tun win8’le başlattığı flat design modasına uymak için olsa gerek. onun için TS2 ile benzerliği tesadüf bence. bu arada dövmelerin de ana oyunda olacağı kesinleşti diye biliyorum.

  6. The Sims 4 bence Windows XP desteklemeyecek. Çünkü 8 Nisan’da destek kesildi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir