Söylenti: Yeni Bir Paket mi Geliyor?

Geçenlerde EA’de bir ekip yılbaşı süresince çeşitli çekilişler ile Ea oyunlarını dağıtacakları bir etkinlik düzenleyeceklerini duyurmuştu. Fırsattan yararlanmak isteyen oyuncular ise çekilişte dağıtılacak hediyeler bölümüne girdiklerinde “The Sims 4: Secret Gardens” isminde bir başlıkla karşılaştılar. İlk başta The Sims 4 Romantic Gardens Eşya paketine referans olarak yapılmış bir hata gibi gözükse de bu liste The Sims 4’ün başka hiçbir eşya paketini içermiyor. (Buna -ek paket olsa da- City Living de dahil.)

Secret-Garden

Bahçe üzerine kurulu 3 paketten sonra hele ki oyunun diğer eksiklerinin yanında  bahçe temalı dördüncü bir paketi çıkarmak kulağa pek mantıklı gelmese de oyunun idare edilişini ve satış stratejisini 2 yıl içerisinde az çok tanıdığımızdan dolayı bu durum çok da imkansız gelmiyor kulağa.

Ayrıca listenin akıbeti hakkında hiçbir gelişme olmasa da bu durum sonuç olarak bir hatadan fazlası olmayabilir. Yine de gelecekte böyle bir paket görebilme şansımızın olduğunu söylerken  “The Sims 4 Secret Gardens” isminin hala listede olduğunu da belirtelim.

Not: Her zaman olduğu gibi yapımcılar tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı sürece tüm bunların birer söylentiden ibaret olduğunu unutmamakta fayda var. 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir