Sims 4’te Olası Yenilikler

Hepimizin çılgınlar gibi beklediği Sims 4’ten haberler gelmeye devam ediyor. Bu seferkiler de resmi, ancak bunlar olası içerikler.

Mükemmel Yakalama: Bir sürü yeni deniz canlılarını koleksiyon yapan ve onları gösterişli bir akvaryumda tutan usta bir balıkçı olun. “Ustaların Balık Ağı” size bir seferde birden fazla balık tutma olanağı sağlar.

Kozmetikler: Yeni bir ruj, fırça, far ve değişik renklerde ojeler ile siminizi süsleyin.

Aile Oyun Gecesi: Masa oyunları, kart oyunları ve “pinball” bütün ailenin eğlence kaynağı.

Yeni Yıl Partisi: Gece yarısı kadeh kaldırarak yılbaşı arifesi partisine ev sahipliği yapın ve havai fişeklerle kutlayın, ama dikkatli olun çünkü ateşle oynayan bazı simler yanmaya meyillidir.

Ağaç Evler: Doğa, korsan gemisi ve peri masalı temalı; eşi benzeri olmayan bir ağaç ev yaratın.

Arka Bahçe Sporları: Simlerinizin arka bahçesinde futbol topuyla paslaşın, beysbol topu ile yakalamaca oynayın veya su savaşı yapın.

Olası Ek Paketler

Ek paketler için şimdilik bir şey söylemek her ne kadar erken olsa da EA’in bu konuda biraz fikri var gibi görünüyor. İşte olası ek paketler

  • Kariyerler
  • Mevsimler
  • Hobiler Ve Yetenekler
  • Suç Ve Adalet
  • Üniversite
  • Üne Yükselme
  • Hayvanlar

Bir sürü yenilik saydık dostlar. Bu yeniliklerden biri de dövmeler. Hatırlarsınız, geçen sefer yaptığımız paylaşımların birinde Andre’nin akıllı telefonu ve dövmeleri dikkatleri üzerine toplamıştı. SimGuruGraham bu konuya kesinlik getirmedi ama bizlere şöyle bir not bıraktı:

“Andre son altı ayda epey yol katetmiş gibi görünüyor. ;)”

tumblr_n3weielE9L1si214so1_500

Andre’den söz açılmışken, kiminize komik, kiminize saçma gelecek ama Andre ve sevgili Hakan Akkaya arasında ciddi bir benzerlik seziyorum.

8caodxz

 

0

23 Yorum

  1. Yılbaşı arifesi olayı falan varken mevsimlerin ana pakette bulunmayışı biraz saçma geldi bana ama neyse.Küçük değişimler bile insanı heyecanlandırıyor. :)

    0
  2. O sims 1 oynadıgım dönemler Allahım unutamam 8 belki 9 sene önce ama nasıl bir zevkti hele hot date paketini yüklediğim zmanlar eve hapsetmiştim kendimi ve sims 2nin çkması bn aşığım simse her zaman sevdim her zaman heyecanlandm oynarken sims1de de 2de de 3de de. Hepsinde.. şimdi 21 yaşında koca kız oldum hala usanmadm Allah usandırmasın:D ben evlenince çoluk çocuk sahibi olunca da bu simsi oynayacağım belli oldu:D

    0
  3. Umarım Mevsimler paketinde doğal afetler de olur. :D Bir de keşke online olsa arkadaşlarımızla buluşurduk. :D Ama oyunu çok kasar heralde. :D

    0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir