SimGuru Sarah’dan İnciler

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerindeki Simmerların sorularını yanıtlayan SimGurulardan biri olan Sarah Holding’den ilginç cevaplar geldi. Fakat pek hoş olduklar söylenemez.

2yzdF15

Soru: Ne zaman daha erkeksi sakallar oyuna eklenecek?

Sarah’nın cevabı: Gelecekte eklemeyi kesinlikle eklemeyi isteriz fakat şu an oyunda kullandığımız teknoloji TS3’te kullandığımızdan daha kısıtlı. Biraz vakit alabilir.

1111

Sarah: Şezlonglarla ilgili isteklerin kesinkle farkındayız! Eminim ki bir gün oyunda olacaklar.

645545

Sarah: Yeni bir oturuş duruşunun yani şezlonglar için olan animasyonlarun oyunda multi-tasking (bir yandan uzanıp bir yandan içecek içmek gibi) sistemiyle çalışması için birçok animasyonun çalışmasını gerektirir.

Sarah: The Sims 4’teki şezlong animasyonlarının yapımı çok masraflı ve bu yüzden şezlonglar oyunda henüz yok.

Açıklamalar çok komik. Bir oyundan bu kadar para kazanıp masraflı olduğunu söylemeleri mi, yaptıkları sistemin önceki oyunlardan kötü olduğunu kabullenmeleri mi yoksa onların yapmadıklarını bağımsız tasarımcıların yapması mı ilginç bilemiyorum. Bağımsız tasarımcıların yapması dedim çünkü bunu biri yapmış! Forumdaki paylaşımlarımızda görmüşsünüzdür belki. Multi-tasking olayını tasarımcı güzelce eklemiş. Şezlongda telefon kullanıp başka simlerle sosyalleşmek mümkün. Uzanışları da iyi, sadece oturma esnasındaki animasyonlar biraz sorun ama bağımsız bir tasarımcıya göre çok iyi.


(Görsele tıklayarak forumumuzdaki habere ulaşabilirsiniz)

Şezlong belki de oyunda aranan eksiklerden en önemsizlerden biri, aynı şeyi daha erkeksi sakallar için de söylebiliriz ama buradaki konu bunun gibi şeyleri oyuna eklemeği çok zor görenlerden toddler ve açık dünya istememiz saçma kalıyor.  Yine de imkansız değil, ümidimizi kaybetmeyelim. Kim bilir, belki EA oyunu çok iyi toparlar?

2 Yorum

  1. Çok uzun zamandır Sims oynamıyorum,toddlerlar gelir de oyun tamamlanır;öyle oynarım diye. Fakat haklısınız,çok uzun bir müddet toddlerların gelmesi mümkün görünmüyor..

  2. Her şeyi kabullenebilirim ama toodler’ın olmamasını kabullenemiyorum ya. Beşikteki küçücük şey birden 7 yaşında oluyor… -.-

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir