Sevdiğimiz Tasarımcılar – 11 || Simandy

Merhabalar! Nasılsınız, her şey yolunda mı? Sohbet etmek isterseniz yorumları düzenli okuduğumu belirtmek isterim. Herhangi bir öneriniz olduğunda ya da sitede eksik bir rehber gördüğünüzde yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizin yorumlarınıza göz önüne alarak bir sürü Discover University rehberi hazırladığımı örnek vererek fikirlerinizi bekliyor olacağım.

The Sims Resource üzerinden tasarımlarını paylaşan bir tasarımcıdan bahsederken görselleri hazırlarken kullandığım bütün Custom Contentler’i sizinle paylaşıyordum.

Ancak Tumblr üzerinden direkt indirme linkine yönlendirildiği için ve tasarımcıların reklamlar üzerinden kazançları olduğunu da göz önüne alarak direkt link paylaşmanın pek doğru olmayacağını düşündüm.

Böylece size hitap eden tasarımları özellikle seçip indirebilir ve daha geniş kapsamlı olarak tasarımcının profilini inceleyebilirsiniz.

Simandy çok güzel ve Simler üzerinde inanılmaz sevimli duran saç tasarımları yapıyor.

Açıkçası ben bu tasarımların birçoğunu Simlerimde kullanacağım. Bilgisayarım CC’lerle kimi zaman sorun yaşamama sebep olduğu için oyunu “laptop mode” açık oynuyorum. Bazı rehberlerimde de dikkatinizi çektiyse Simlerin CC saçları bozuk gözüküyor. Bu sebeple MM kullanmak çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

Simandy tasarımlarını Tumblr üzerinden paylaşan bir tasarımcı olduğu için ayrı ayrı link vermek yerine yazımın sonuna yalnızca profilinin linkini ekledim. Genel olarak paylaştığım görsellerden ne tarz tasarımlar yaptığını inceleyip sonrasında profilini ziyaret edebilirsiniz!

Tasarımcının Tumblr hesabı için tıklayın!

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, kendinize güzel bakın!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir