Sim Dünyası: Magazin

Hepinize merhaba! Size yeni bir haberimiz var, ama merak etmeyin büyük sürprizimiz bu değil. Bundan sonra haftalık olarak Sim Dünyası Yaratıcılık Forumu’nda olan gelişmeleri haber olarak magazin başlığı altında, bir bakıma e-dergi gibi çıkartacağız. Bu magazin dergisinde:
-Üyelerin yada sim yapımcılarının yaptığı dikkat çeken simler
-Üyelerin yada mimarların yaptığı dikkat çeken evler
-Üyelerin yada tasarımcıların yaptığı kıyafetler yada saçlar
-Forumda popüleritesi yüksek konu başlıklarının haberleri paylaşılacak.

AqkPbz

Fazla konuşmadan hemen haberlerimize başlıyoruz. Öncelikle simlerden başlayalım. Sim Dünyası ekibinden Sim Yapımcısı olan Göktuğ son yaptığı simle dikkat çekti. Ekrandan çıkıp gelecek gibi.

J4DVVqDRYOom

Trokopil forumda sim yapımcısı olmasa bile gerçekten kaliteli işler başarıyor. İleride ne olacağını bilemeyiz ancak bu başlıkta kesinlikle onun simlerini paylaşmalıydık. Birbirinden seksi bu simleri oynamaya kıyamayacaksınız.

Yapılan simlerden The Sims 4’te son olarak Green’in simleri dikkat çekiyor. Forumda yapılan diğer simlerden çok daha farklı bir tarzları olduğunu kimse inkar edemez herhalde. Podyumdan çıkmış gibiler.

gAW1rZ

The Sims 3’te ise yaptığı simlerle Kutay gerçekten iyi işler başarıyor. Onun simlerin de bir tane kusur bile bulamadım. Belki siz bulabilirsiniz.

rV66W7RV3yv6WZ1MvY

Sıra geldi evlere… Sim Dünyası ekibinde Mimar olarak görev yapan Peace ise yaptığı bu son modern evle mimar olmaya hak kazanmıştı. Bakalım sizde bizim kadar beğendiniz mi?

0

Eceyy’in yaptığı cam ev ise oldukça ferah görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

d2X94D

Son olarak Berkksvs forumda yaptığı evlerle oldukça dikkat çeken bir üye. Acaba yeni bir mimar mı geliyor? Mimar olmayı hakediyor mu yoksa daha yolu var mı? Hadi buna hep birlikte karar verelim.

08-31-15_4-38PM-208-30-15_2-58PM

10 Yorum

 1. Bu sistem çok hoş olmuş :) Benim simlerim bunların yanından geçemez ama bir kıyak yapıp paylaşın yahu :D

 2. Bir daha ki sefere kataloğu daha ihtişamlı yapın (y) Sisteminiz güzel olmuş, ellerinize sağlık :)

  1. Photoshop becerisi olan arkadaş yoktu mecbur böyle oldu.
   Planlarımız var tabii kide. :D

  1. Eğer forumda yaptığınız simler veya evlerden bahsediyorsanız, evet. Sizin yaptıklarınızdan en beğenilenleri bu magazine koyucağız.

 3. Çok güzel bir sistem olmuş :D
  Geliştirilirse daha da güzel olacağını düşünüyorum :D
  Simime yer verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim ^.^

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir