Sevdiğimiz Tasarımcılar – 6 || Nightcrawler Sims

Hepinize merhaba! Hâlâ custom content’in ne olduğundan habersiz, kullanmak isteyen ama nereden indireceğini bilmeyen Simmerlarla karşılaşıyorum. Instagram’da bir ara bütün fenomenler The Sims 4 oynadılar ya hani, hepsine bir sürü yorum geliyordu “o saçı nereden buldun, nasıl yaptın” diye. İşte, bu hafta “o saçı” harbi güzel yapan bir tasarımcıdan bahsediyoruz: Nightcrawler Sims!

Eminim birçoğunuz Nightcrawler’ın tasarımlarını kullanıyorsunuzdur. Ben de sizin gibi birçok tasarımını indirdim. Bu yazımda da son CC alışverişimde indirdiğim saç modellerini sizinle paylaşmak istedim.

Doğal duran, günlük ve seçtiğimizde absürt gözükmeyen saç modelleri yaptığı için benim ilk tercihim oluyor kendisi genelde…

Mods klasörüm silindiğinde aklımda bu seride ismini kullandığım bütün tasarımcılar geliyor ve TSR’a girip hepsinin tasarımlarını tekrar tekrar indiriyorum.

Sizce de çok güzel değil mi?

Pek bilinmeyen ama işini güzel yapıyor dediğiniz tasarımcılar varsa lütfen yorumlara bırakın, birlikte inceleyelim!

Kısa saçlar ve kısa saçlı Simler… 🤤

Peki, size bir soru! Simlerinizi oluştururken her kıyafete özel saç modeli seçiyor musunuz aynı saçı mı kullanıyorsunuz?

Bir sonraki başlıkta bu serideki en büyük keşiflerimden biriyle devam edeceğiz! Şimdilik görüşmek üzere!

Bu yazıdaki görseller Sim Dünyası’na aittir. Görsellerde kullanılan özel içeriklerin indirme listesine ve tasarımcının profiline aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Nightcrawler Sims’in profili için tıklayın!

Bree Hair için tıklayın!

Bella Hair için tıklayın!

Rocket Hair için tıklayın!

Spicy Hair için tıklayın!

Lenore Hair için tıklayın!

Alluring Set için tıklayın!

Lava Hair için tıklayın!

Mystique Hair için tıklayın!

4 Yorum

    1. Merhaba Abdullah!

      Tabii ki vazgeçmedim. Biraz yoğun olduğum için vakit bulamadım yalnızca. Aklımda… 😉

    1. O kadar uzun zamandır The Sims 3 oynamıyorum ki… Ama aklımda kimler kaldı diye düşününce şu tasarımcıları önerebilirim: leah_lilith, MJ95, lutetia, nightcrawler_sims, cazy, pralinesims… Hepsine The Sims Resource üzerinden ulaşabilirsiniz! ❤

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir