Sevdiğimiz Tasarımcılar – 4 || SIMcredible!

Tekrardan merhabalar! Haftanız nasıl geçiyor? Benim bu yazıyı hazırladığım haftam oldukça sakin başlamıştı. Umarım sizde de her şey yolundadır! Size yine yaptığım CC alışverişinden nadide birkaç parçayı seçip getirdim. Bu seferki tasarımcımız ise SIMCredible!

Yukarıda gördüğünüze benzer inanılmaz güzel bitki setleri olduğunu söylemekle başlamak isterim. Çok güzel dekor fikirleri alabilir ve CC edinebilirsiniz. Bu alışverişin dışında ben evin girişinde kullanılabilecek çok güzel şemsiyelikler, ayakkabılıklar indirdim. Dekora meraklıysanız bir bakın derim.

Eğer moda tasarımcı bir Siminiz varsa ya da evinize büyük bir giyinme odası yapmak istiyorsanız, yukarıdaki dekorlar işinize yarayabilir.

Peki ya bu minnoş çocuk odasına ne demeli? Hem çocuklar için hem de toddler için özel yatak bulunan bu set inanılmaz sevimli ve geniş renk seçenekleri de var. Akıl karıştırmamak için başka tasarımcıların dekorlarını kullanmadım ama etrafı süsleyince inanılmaz sevimli bir oda olacağı kesin…

Ben küçücük bir odayı dizayn etmeye çalışmış olsam da bu tasarımlar o kadar şık duruyor ki, havayı anında değiştirdi. Daha geniş ve ferah odalarda harika bir şekilde kullanılacağına eminim…

Oturma odasının takımı olan bu yemek odası seti de gerek tabloları gerek masa ve sandalyeleriyle çok şık duruyor! Ben oynarken yuvarlak masaları tercih ediyorum genelde… Bu alışverişte de yeni masamı bulmuş bulundum.

Bu yazıdaki görseller Sim Dünyası’na aittir. Görsellerde kullanılan özel içeriklerin indirme listesine ve tasarımcının profiline aşağıdan ulaşabilirsiniz!

SIMcredible!’ın profili için tıklayın!

Bitki seti için tıklayın!

Çocuk odası için tıklayın!

Oturma odası için tıklayın!

Zara dekor seti için tıklayın!

Yemek odası için tıklayın!

2 Yorum

  1. Cc eşya kullanmıyorum ama gerçekten çok tatlı tasarımları varmış. Teşekkürler!!!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir