Sevdiğimiz Tasarımcılar – 2 || kardofe

Merhabalar, merhabalar… Haftanız güzel geçti mi? Bugün size en en en sevdiğim tasarımcılardan birisini getirdim:  Kardofe! Beni Instagram’dan takip eden ya da haberlerimi düzenli okuyanlar varsa paylaştığım fotoğraflarda mutlaka bir kardofe tasarımı görmüşlerdir. Eğer daha önce duymadıysanız ve hiçbir tasarımı sizde yoksa beni üzmeyin ve yazımın sonundaki linklere hızla gidin!

Yukarıdaki mutfak dekorları olsun…

Mutfağın tezgahları olsun… Oyunumdan fotoğraf paylaştığım zaman o kadar çok arkadaşım nereden indirdiğimi sordu ki bir ara sürekli kardofe linki paylaşıyordum. Beni dinleyin gidip TSR’dan kendinize bir mutfak alışverişi yapın ve aşağıdaki linklerin sizi yönlendirmesine izin verin…

Bu oturma takımına benzer ya da daha modern olabilecek bir sürü tasarım var. Dekorları da inanılmaz şık duruyor…

Çok güzel bir bahçem olmadığı için hoşuma gidecek fotoğraflar çekemedim ama bahçe mobilyalarının ne kadar hoş durduğunu inkar edemeyiz… Özellikle çocuk havuzunu ve geniş (saksı, bahçe alanı, toprak?!) ekim alanlarını sık sık kullanıyorum.

İngilizce alfabenin olduğu harika bir set olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Odalarınıza Simlish değil de kendi dilinizde bir şeyler ekleyebilirsiniz belki…

Bu yazıdaki görseller Sim Dünyası’na aittir. Görsellerde kullanılan özel içeriklerin indirme listesine ve tasarımcının profiline aşağıdan ulaşabilirsiniz!

kardofe’nin profili için tıklayın!

Bahçe mobilyaları için tıklayın!

Mutfak eşyaları için tıklayın!

Mutfak dekorları için tıklayın!

Alfabe için tıklayın!

Oturma odası için tıklayın!

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir