Sevdiğimiz Tasarımcılar – 17 || Saurus

Merhabalar! Sevdiğimiz Tasarımcılar serisinin artık sonuna yaklaşıyoruz. Hatta sonuna geldik bile sayılır. Saurus’tan sonra Grimcookies’i şöyle bir inceleyip sonra seriyi bitireceğiz. Mutlu musunuz bu seriden de kurtuluyoruz diye? Ya da sizin için faydalı oldu mu, yeni birilerini keşfettiniz mi? Yorumlarda düşüncelerinizi bekliyorum.

Saurus bu seride en çok çeşitliliğe sahip tasarımcılardan birisi bence. Çok orijinal parçaları var ve renklendirmesini çok güzel yaptığını düşünüyorum.

Ayrıca yalnızca kıyafet olarak düşünmeyin. Farklı takılar da tasarlıyor ve gerek kolyeleri gerek bileklikleri birbirinden sevimli…

Başka neler yapıyor diye soracak olursanız, saç tasarımları olduğunu tekrar etmeme gerek yok sanırım. Yetişkin Simler için kıyafet tasarladığı kadar çocuk ve toddler’lar için de sevimli kıyafetler ve çoraplar tasarlıyor.

Bunların yanı sıra mayolar ve şapkalar tasarladığını da eklemek isterim.

Saurus tasarımlarını Tumblr üzerinden paylaşan bir tasarımcı olduğu için ayrı ayrı link vermek yerine yazımın sonuna yalnızca profilinin linkini ekledim. Genel olarak paylaştığım görsellerden ne tarz tasarımlar yaptığını inceleyip sonrasında profilini ziyaret edebilirsiniz!

Peki sizin bir favoriniz var mı? En çok hangi tasarımı hoşunuza gitti?Tasarımcının Tumblr profili için tıklayın

Bir sonraki ve serinin son yazısında görüşene dek kendinize güzel bakın!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir