Sevdiğimiz Tasarımcılar – 15 || AHarris00Britney

Merhabalar, hoş geldiniz efenim! Nasılsınız? Umarım hepinizin keyfi yerinde ve işleri yolundadır. Eylül ayının ilk haftası geldi çattı. Bu haberi yine Mayıs ayından hazırlıyor olduğum için size geçmişten sesleniyorum. Ajandamın son sayfalarıyla birlikte akademik yılın bitmeye yaklaştığını ama bu sene akademik bir yıl geçiremediğimizi hep hatırlayacağız sanırım.

Neyse üzerimizdeki negatiflikten bir süre sıyrılalım. Ayrıca Eylül benim en sevdiğim ay, çünkü bu ay doğdum. Umarım sonbaharla birlikte her şey daha da yoluna girer ve mutlu zamanlar yaşamaya başlarız. 

Çok uzattım, değil mi? Konumuza dönecek olursak serinin son yazılarına yaklaşırken benim çok sevdiğim bir tasarımcıya değinmek istedim. AHarris00Britney bana göre aşırı güzel saç tasarımları yapıyor.

Üstelik tasarımlarının kaküllü, kakülsüz, ombreli, ombresiz gibi birçok versiyonunu da sunuyor.

Oyunumda görmekten ve kullanmaktan keyif aldığım tasarımları olduğu için hepinizle paylaşmak istedim. Belki aranızda bilenler ve kullananlar vardır. Ama bilmeyenler için şiddetle tavsiye edebilirim.

AHarris00Britney tasarımlarını Tumblr üzerinden paylaşan bir tasarımcı olduğu için ayrı ayrı link vermek yerine yazımın sonuna yalnızca profilinin linkini ekledim. Genel olarak paylaştığım görsellerden ne tarz tasarımlar yaptığını inceleyip sonrasında profilini ziyaret edebilirsiniz!Tasarımcının Tumblr profili için tıklayın!

Önümüzdeki Pazartesi görüşüyor muyuz? O zamana kadar kendinize güzel bakın!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir