Sevdiğimiz Tasarımcılar – 14 || alexaarr

Merhabalar! Birkaç gün gecikmeli olsa da hepinizin Zafer Bayramı kutlu olsun! Ülkemizde ve dünyada her şeyin çok daha güzel olacağı ve keyifli zamanlar geçireceğimiz nice bayramlar kutlayabiliriz umarım. Bu sene çok fazla umutsuzluk ve kayıp yaşandı, önümüzdeki sene dönüp baktığımızda bunları unutamayacak bile olsak atlatabildiğimiz için seviniyor olmayı umut ediyorum.

Evet, Ağustos’un son tasarımcısıyla (her ne kadar zamanlanan bu yazı Eylül’de yayımlanmış olsa da) yani alexaarr ile karşınızdayım. Sevdiğim içeriklerini indirerek birkaç ekran görüntüsü yakaladım ve tamamen kendi zevkinize göre alışveriş yapmanız için profilinin linkini yazımın sonuna ekledim. Her zamanki gibi…

Peki neler yapıyor bu alexaarr? Ceketler, bazen ayakkabılar, küpeler ve çeşit çeşit kıyafetler.Aralarında çok güzel parçalar bulabileceğinize adım gibi eminim.

Ben daha çok ihtiyaca yönelik, bende olmayan tarzlarda kıyafetler indirmeyi deniyorum. Ama tasarımlar belli kalıplar üzerinden ilerlediği için nadiren çok keskin farklarla karşılaşıyoruz.

alexaar tasarımlarını Tumblr üzerinden paylaşan bir tasarımcı olduğu için ayrı ayrı link vermek yerine yazımın sonuna yalnızca profilinin linkini ekledim. Genel olarak paylaştığım görsellerden ne tarz tasarımlar yaptığını inceleyip sonrasında profilini ziyaret edebilirsiniz!Tasarımcının Tumblr profili için tıklayın

Perşembe gününe kadar kendinize güzel bakın!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir