Sevdiğimiz Tasarımcılar – 13 || okruee

Aradan çok uzun zaman geçmeden geri geldim. Alıştınız mı bu tasarımcı paylaşma durumuma… Görünüşüne göre birkaç hafta daha böyle devam edeceğiz. Yorumları düzenli takip etsem de bu yazılar çok öncesinden hazırlandığı için şu anlık sadece seriyi beğeniyor olmanızı umut ediyorum.

Tabii ki düşünceleriniz bizim için çok önemli. Yeni rehberler, meydan okuma çevirileri, tanıtımlar, haberler için fikriniz ya da öneriniz varsa özenle yorumlarınızı incelediğimizi bilmenizi isterim.

Bugün kiminle beraberiz peki? Maxis Match üzerine çalışan bir Türk tasarımcıyla henüz karşılaşmadığım için yine yabancı bir tasarımcı olan “okruee”nin tasarımlarını inceleyeceğiz.

Tasarımları arasında güzel saç modelleri, küpeler, dövmeler, kıyafetler var.

Özellikle dövmenin aşırı hoş durduğunu ve birkaç versiyon şeklinde eklenerek istediğiniz bölgeye uygulayabileceğinizi ve nasıl duracağını seçebileceğinizi söylemek isterim. Bu asi dövme görünümü benim çok hoşuma gitti.

okruee tasarımlarını Tumblr üzerinden paylaşan bir tasarımcı olduğu için ayrı ayrı link vermek yerine yazımın sonuna yalnızca profilinin linkini ekledim. Genel olarak paylaştığım görsellerden ne tarz tasarımlar yaptığını inceleyip sonrasında profilini ziyaret edebilirsiniz!


Tasarımcının Tumblr profili için tıklayın!

Kendinize güzel bakın! Pazartesi görüşmek üzere!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir