Rachel Franklin’den Mektubunuz Var – 2

Bu sabah Burkay The Sims’in sitesinde CAS demosuna başvurmak için bir bölüm açıldığını duyurmuştu. Böyle bölüm açıldığını bu sabah Rachel Frankin’in Simmerlara yazdığı blog gönderisinden öğrendik aslında. Merak edenleri için Türkçe çevirisini buraya bırakıyorum.

Öncelikle geçen haftadan beri The Sims 4 CAS demosunun test edilmesini sağlayan oyunculara teşekkür ediyorum. Oyunumuzu cilalayıp, parlatmamızı sağlayan birçok faydalı veri aldık ve sizin Sim’inizi yaratırken ne kadar eğlendiğinizi gördük.

Devam eden test işlemlerimize katılmanız için ne kadar hevesli olduğunuzu da gördük aslında. Bunu söylemekten mutluluk duyuyorum ki, şimdiden itibaren bu mesele ile ilgilenen herkesi davet etmeye başladık. Formu doldurun ve erken demo deneyimine haiz olun.

Yapmanız gereken tek önemli şey bir Origin hesabı ile bağlantılı olan bir e-posta adresi vermeniz. Eğer seçilirseniz Demo My Games kısmında bulunacak. Ancak şu an sadece belli bir kotada kişi alıyoruz. Yani herkesi aldığımıza dair bir garantimiz yok. Katılmak için seçildiğinizde bu iki hafta içerisinde tüm bilgilerin bulunduğu bir de mail alacaksınız.

Dahası için Demo’nun FAQ’suna bakmanız yeterli. (FAQ: Frequently Asked Questions – Sıkça Sorulan Sorular.)

Feedbacklerinizi (Geri Dönüt) bekliyoruz.

-Rachel

0

10 Yorum

  1. 2 hafta mı zaten 12 ağustos’da tüm oyuncular sahip olabilecek 2 hafta sonra zaten ayın 30 u 13 gün daha bekleriz daha erken yollayabilirler

    0
    1. 2 hafta sonra demiyor 2 hafta içerisinde diyor 1 saat sonrada olabilir 1 hafta sonrada belkide hiç beklemek gerek ;)

      0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir