Oynasana.com’da The Sims 4 Oyunları İndirimde!

EA Games’in Türkiye içindeki yetkili dijital satıcısı olan Oynasana.com, 21 Nisan 2020 tarihine kadar The Sims 4 ve diğer birçok EA Games oyununa indirim yapıyor! #Evdekal etiketi ile başlatılan bu indirim sayesinde birçok The Sims 4 oyunu %50’ye ve hatta %70’e varan indirimler ile sahip olabilirsiniz. 21 Nisan tarihinden sonra da The Sims oyunlarında çeşitli indirimler olacağını unutmayın!

Ayrıca Sim Dünyası ziyaretçileri bu indirimlere ek olarak %5 indirimden de yararlanabiliyor. Bu ek indirimden yararlanmak için yapmanız gereken teken şey oyunu satın alırken indirim kuponu kısmına SIMSDUNYASI yazmak. Eğer bu işlemle uğraşmak istemiyorsanız aşağıdaki görüntüye basarak Oynasana.com’a ulaşın ve satış alma işlemini gerçekleştirin ve bu %5 ek indirim otomatik olarak işlensin.

Oynasana.com her sipariş için e-fatura düzenlemektedir ve kodların yanlış ya da bozuk çıkması gibi bir durum söz konusu değildir, yani bu site üzerinden yapacağınız satın alma işlemleri tamamen güvence altındadır. Bu da Oynasana.com’u Kinguin ya da G2A gibi yabancı sitelerden bir adım öne taşımaktadır. Zaten halihazırda birçok paketin fiyatı bu yabancı sitelerdeki fiyatlarla hemen hemen aynı ve hatta bazı paketlerde daha düşük durumdadır.

Bu indirim sayesinde oldukça ucuza satın alabileceğiniz paketlerden birkaç örneğini aşağıda görebilirsiniz:

The Sims 4: 60₺

The Sims 4 Eşya Paketleri: 62₺

The Sims 4 Oyun Paketleri: 93₺

The Sims 4 Eklenti Paketleri: 125₺

Tam indirim oranlarını görmek ve onlarca indirimli oyuna göz atmak için aşağıdaki görüntüye tıklayabilirsiniz:

2 Yorum

  1. Sipariş verdikten sonra oyunu Origin’e aktarmak için bir seferliğine şu işlemi yapmalısınız:

    Sayfanın sol üstündeki Hesap Bilgilerim ( https://oynasana.com/account) ve daha sonra açılan sayfadaki # ile başlayan sipariş numaranıza tıklayın.
    – ORIGIN EŞLEŞTİR yazılı bir kutu gelecek burada, Açılan EA giriş penceresinden ORIGIN hesabınızı eşleştirin.
    – Bu işlem bitince Origin giriş penceresini kapatın.
    – Sonra Ekle yazılı kutucuğa tıklayın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir