Oranos’tan Sim Dünyası’na Özel TS4 Kıyafeti

”Herkese merhabalar ben Oranos, bu da  Sim Dünyası’na özel olarak paylaşacağım ilk tasarım. Umarım beğenirsiniz. (Yükleme ve indirme linki aşağıda görebilirsiniz.) Yapmanız Gereken RAR dosyasından 2 tane ” package ” uzantılı dosyayı ”Belgeler/Electronic Arts/The Sims4/Mods klasörüne koyarak oyununuzda görebilirsiniz. Eğer ki ”Maxis does not pre-screen or support Mods” ilk defa karşılaşırsanız sadece uyarı mesajıdır ”OK” basarak geçebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar. ”

SDDownloadButtonS

0

11 Yorum

 1. Ben oyuna attigim kıyafet leri bulamıyorum oyunu açınca karsima mods larla iligili bisi geliyo oyunu başlatıyorum kıyafet bölümüne geliyorum ama kıyafet leri göremiyorum nedenini bilen varmi acaba .s

  0
 2. Ama sitede tsr de kıyafet ler filan cikti diye bi haber okudum ordan bişiler indirip mods lara kopyaladim oyunu açtığım dada modslarla ilgili ekran geliyo eklentiler cikti diye biliyorum ama ben .s

  0
 3. Bn bir çifti evlendrdim ama aynı evde kalmıyorlar öyle bir seçenek çıkmadı :S hiç yaşayanınız var mı

  0
 4. Bende de aynı şey oldu sayılır. Bir düğünü ilkinde kapandığı için iki kez yapmak zorunda kaldım. İlkinde sordu evleri birleştirecek misin diye düğündeyken. Ben de tamama bastım. Ayarlayınca partiden aldı direk eve getirdi. İkincisinde partiden almasın diye iptale bastım ve düğünden sonra da evleri birleşmedi. Sonra friendly kısmındaydı galiba ask move in vardı ondan birleştirdim.

  0
 5. Ask move in de her zaman çkmıyor en iyisi önce kanka yaptrp aynı eve çkarmak orada evlensnler :D

  0
 6. Kıyafet lerin oyunda gözükmesi sanirim modlarla alakali bisi yani bozuklar sanırım bu kıyafet i indirdim ve acildi çok güzel :)

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir