Ollie ve Babs Galeride Olacak.

SimGuruSarah yaptığı son açıklamada Ollie ve Babs’in Galeride kullanıcılara sunulacağını bildirdi. İyi de oldu, değil mi? :)

0

14 Yorum

 1. Muhteşem oldu ya çok çok mutlu oldummm :DDD bu sefer orjinal almak şart oldu :))

  0
 2. Register istiyor ama indiremiyorsun sadece uye olup arkadas falan edinebiliyosun achievements falan açıyorsun kendimden biliyorum :DDDD

  0
 3. Ne meraklıymışsınız korsana! emek hırsızları sizi. Ondan sonra da şurası olmamış burasını beğenmedim diye ahkam kesersiniz. Siz önce oyunu orijinal alın da öyle konuşun.

  0
  1. 6. sınıfa giden biri için öncelikle zor. Ardından hadi diyelimki bayram harçlıklarıyla aldık ana oyunu, ana oyun 100 küsür çıkacaktır. Ardından bunun expansion pack leri var 50 liralık. Bazen çıkış fiyatları 60 da oluyo. Hadi diyelim ki 3 tane falan alabildik. Diğerleri ne olacak? EA çok gereksiz şekilde olan, ancak içindekilere karşı konulamayan expansion packler çıkartıyor. Bu yüzden ailemizden para koparmanın yolunu söyle de alalım istersen! İşler o kadar kolay olmuyor gördüğün gibi.

   0
 4. Korsan alacak arkadaşlara önerim fazla bu içerikler için umutlanmayın. Sims 3 de orijinal cd key ile üye olunuyordu. Hatırlatırım. Ve siz durumunuz oluptamorijinal almadığınız sürece Türkçe olmayacak oyun. Yani oyun Türkçe değil diye orijinal almıyorum diyen arkadaşa sesleniyorum.

  0
  1. Zaten EA’in bir kaç simmer için parasız kalacak hali yok :D Ben sadece daha küçük olduğum için korsan alıyorum. Ailemden her 2 ayda bir 50 lira… zor oluyor da :)

   0
 5. felix üzgünüm ama herkes orjinal oyun alacak kadar zengin değil. liseye gidiyorum haftada 10 lira harçlık alabiliyorum. orjinal oyun alıp oyunun diğer özelliklerinden faydalanmak ya da “hırsızlık” yapmamak ben de istedim.

  0
  1. Kesinlikle katılıyorum :) Çünkü param olsa değil expansion packleri stordaki eşyaların bile hepsini alırm

   0
 6. Felix kusura bakma ama asgari ücretin 800TL olduğu bu ülkede herkesin 150 lira bayılıp, Türkçe dil desteği dahi olmayan ve insanları eklenti tuzağına çekmek için bilerek içi boş olacak bir oyunu satın alamaması, ve korsana yönelmesini emek hırsızı olarak adlandırmak biraz saçma.

  0
 7. Evet yukarıda bahsettiğiniz konular hakkında haklısınız o kısımları hesaba katmadım, . para bitiktirmenin tek yolu sadece harçlık almak değildir, ben lisede part time çalışan pek çok insan tanıdım şu zamana kadar. Küçüklerin ise bu konuda pek fazla seçeneği yok tabii. arkadaşlar yada kardeşler arası ortak para biriktirilip almak da bir seçenek, konuyu dağıtmamak adına uzun uzun para biriktirmek ve parayı mantıklı kullanma dersi vermek istemiyorum. Sadece bu tür ortamlarda çoğu oyuncudan gördüğüm kadarıyla korsanı alışkanlık haline getirip özendirici bir tutum sergiliyorlar. üstelik saatlerce ve günlerce oynamak için ölüp bittikten sonra ufak tefek şeyler için oyunu rahatça karalayabiliyorlar. Oyunu yaratan insanlar ufak bile olsa bir program ortaya çıkarabilmek için ne kadar çalışıyıorlar bir bilseler bu kadar acımasız davranabileceklerini sanmıyorum.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir