Küçük Bir Veda

Herkese selamlar! Nasılsınız? Umarım sizin için her şey yolundadır. Uzunca bir süredir görüşemiyoruz. Yeni paketler geldi ve Snowy Escape paketini aşırı merak etsem de bilgisayarım artık bana katlanamadığı için küçük bir kriz yaşadım ve şimdi “ya oyun; ya iş” politikasıyla oyunları kenara kaldırmış bulunmaktayım… Siz Snowy Escape oynadınız mı? Eee, nasılmış peki, beğendiniz mi? Benim yerime de oynayın.

Peki, Büşra, bu başlık ne böyle diyecek olursanız da ben geçen dönem üniversiteden mezun oldum ve birçok yaşıtım gibi ne yazık ki kendi alanımda iş bulamıyorum. Bu vakti verimli değerlendirmek için sertifika, eğitim almakla uğraşıyor ya da freelance işler alıyorum. Uzunca bir süredir de burada içerik paylaşmadığımı fark etmişsinizdir.

Ben, burada düzenli bulunamadığım için size kısa bir veda etmeye geldim. Tabii ki, ihtiyaç olduğunda beni tekrar burada görebilirsiniz. Bilgisayarıma tekrar The Sims yüklediğimde vakit buldukça size içerik hazırlamaya çalışırım ve ara ara size güzel yazılar hazırlarım. Sonuçta Sim Dünyası ailesinin bir parçası olmaktan asla kopmuyorum… Ama şu andan bahsediyorsak ne yazık ki bu söylediklerimi yapacak vaktim yok. O yüzden hepiniz kendinize çok güzel bakın, benim yerime de The Sims oynamayı ihmal etmeyin.

Bana ulaşmak isterseniz Sim Dünyası Instagram sayfasına ya da benim kişisel profilime mesaj atabilirsiniz. Origin’de beni eklemek isterseniz kullanıcı adım “busratekinx” ve her ne kadar bilgisayar oynayamasam da Playstation oynamaya başladım, orada da yeni oluşturduğum profilin kullanıcı adı “busratekin“… İstediğiniz her yerden bana ulaşabilirsiniz!

Şimdilik kendinize çok güzel bakın sevgili Sim Dünyası ailem! Umarım en kısa zamanda tekrar bir araya gelebiliriz, görüşmek üzere… 

5 Yorum

  1. Hoşçakal, yine görüşmek üzere. Bu sitenin daha iyi yerlere inanıyorum. Dediğin üzere burayı bırakıp gitme, yine gel ve paylaşımlarını yine görelim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir