Karşınızda The Sims 4!

The Sims 4

Kapak henüz yapım aşamasında gibi görünüyor.

The Sims 4 hayatı daha önce hiç olmadığı gibi oynamanızı sağlayan bir sosyal simülasyon oyunudur. Artık Simlerimizin kalplerini, vücutlarını ve beyinlerini yaratıp, yönetebileceğiz. Onlara eşsiz evler inşa edebilecek, Simlerin hayatlarını yönetip onların hikayelerini keşfedip sonuçlarını keyif alarak izleyebileceğiz. ”CAS” ekranında Simleri dokunuşlarla ince ince ayarlamak gibi, ”Hızlı İnşa Menüsü” sayesinde zorlu şeyleri sezgisel ve eğlenceli yollarla yaratma gibi yenilikçi oyun yapıları ile karşılaşacağız. Aynı zamanda tüm dünyaya en sevdiğimiz tasarımlarımızı yepyeni yollarla paylaşıp, onlara ilham verebileceğiz.

Özellikler:

Yepyeni Simler: Simlerin kalplerini, vücutlarını ve beyinlerini yaratıp, onları yönetin.

Zeka: Simleriniz hiç olmadığı kadar gerçekçi davranacak ve hareket edecek. Aynı anda birkaç şey yapabilecek, duygularını vücut dillerine yansıtabilecekler.(Yürüyüşleri vs.) Onların kişisel özelliklerini, isteklerini, hayatta en çok neyi keşfetmek istediklerini, sosyal becerilerini, mesleki yaşamlarını ve anılarını seçebileceksiniz.

Duygusal Derinlik: İlk defa Simlerin derin duyguları olacak. Simleriniz 15 taneye kadar farklı ruh hallerine sahip olabilecek.  Simler bu ruh hallerine girerken başka Simlerden, eylemlerden, olaylardan, anılardan ya da hatta Simleriniz için seçtiğiniz kıyafetlerden ve eşyalardan etkilenecek.

Yenilikçi Oyun Malzemeleri: CAS ve inşa modu hiç olmadığı kadar gelişmiş, eğlenceli ve sezgisel hale getirilmiş. Bu malzemeler size Simleri yaratmakta tamamen özgürlük ve hassaslık vermeyi ve rüyalarınızın evini kolaylıkla yaratmayı vaat ediyor.

Canlı Mahalleler: Birçok farklı doğal ortamdan ve yaşam alanlarından birini seçin. Capcanlı grafikler evlerinizi aydınlatacak.

Harika Ödüller:  Deneyleri bitirip, koleksiyon malzemelerini toplayıp ve ”achievement”leri yapıp  yepyeni eşyalar, yaşam özellikleri ve kıyafetler elde edin.

Tasarımlarınızı Paylaşın: Oyununuza yeni bir güzellik getirmek için insanların yaptığı tasarımları indirin ya da kendilerinizkini paylaşarak ünlü biri olun.

Fragmanlar:

*Türkçe Altyazılı Tanıtım*

 

Görüntüler:

 

 

 

 

23 Yorum

  1. Arkadaşlar görevleri yapıyorum evlilik için arkadaslarla paylaş diyor nasıl yapıcam

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir