Hikayeli CAS || Karen Hollis – Çiçekçi

Merhabalar! Nasılsınız? Umarım her şey yolundadır. Size yepyeni bir hikayeyle geldim. Bu sefer hikayedeki Simimiz doğaüstü bir varlık değil, çiçekçi bir Sim. Başına neler geldiğini merak ediyor musunuz? Hadi gelin bakalım…

Brenda Water’ın hikayesi için tıklayın!

Garcia Saddler’ın hikayesi için tıklayın!

Martha Long’un hikayesi için tıklayın!

“Willow Creek’e taşındığımda her şeyin çok güzel olacağını biliyordum. Hayalimdeki o büyük bahçeye sahip evin inşasına başlanmıştı. Ben de bir yandan komşu kasabaları keşfediyor bir yandan bahçe için hazırlık yapıyordum. Birbirinden nadir tohumlar topladım. Aralarında ne olduğunu bilmediğim tek bir tohum vardı. İnşaat biter bitmez onu ekmek istiyordum…”

“Evin inşası tamamlandığında ben de bahçede çalışmaya başladım. Çiçek tezgahım kurulmuştu ve yetiştireceğim çiçekler için hazır bekliyordu. Aradan aylar geçti… Elimdeki tüm tohumları ektim, hepsine özenle baktım. Bahçemde çeşit çeşit çiçek vardı. Tezgahımda farklı farklı buketler hazırlıyor ve müşterilerime gönderiyordum.”

“Eve taşınmamın üzerinden tam bir yıl geçtiğinde ne olduğunu bilmediğim o bitki büyüdü. İlk defa böyle bir şey görüyordum. Bu bitki hareket ediyor ve ona dokunduğumda tepki veriyordu. Üstelik diğerlerinin aksine suladığım zaman ihtiyaçları karşılanıyormuş gibi gözükmüyordu.”

“Doğum günümde yataktan hevesle kalktım, bahçeyle ilgilendikten sonra yeni edindiğim arkadaşlarımla kutlama yapacaktık. Bu yüzden aceleyle bahçeye koştum. İşte o an, ne olduğunu bilmediğim bu bitkinin bana bir doğum günü pastası uzattığını gördüm. Bu… O kadar anlamlıydı ki… Elimdeki eşyaları bırakıp yanına koştum ve bana uzattığı pastayı almadan önce hayatımın son dileğini diledim.”

Bu yazıdaki görseller Sim Dünyası’na aittir. Görsellerde kullanılan özel içeriklerin indirme listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Terlikler için tıklayın!

Elbise için tıklayın!

Saç için tıklayın!

Küpe için tıklayın!

Tırnak için tıklayın!

Far için tıklayın!

4 Yorum

  1. Tüylerim diken diken oldu vallahi çook iyi yazmışsın Allah rahmet eylesin diyorum Karencığıma

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir