Hikayeli CAS || Garcia Saddler – Denizkızı

Tekrardan merhaba! Hikayeli CAS serimizin ikincisine hoş geldiniz! Bu yazıları ben Mayıs ayının başında hazırladım ve sitede yayımlandıkça sizinle hatırlayacağım. Umarım içerik hoşunuza gitmiştir ve severek takip ediyorsunuzdur. Yorumlarınızı bekliyorum!

Başlamadan önce, Brenda Water’ın hikayesi için tıklayın!

“Yeni bir kasaba, yeni insanlar, tanıdık bir okyanus… Taşındığım bu sahil kasabasında her şey yolunda görünüyordu. Okyanus balıklarla doluydu, sevimli yunuslar her yerdeydi ve benim dışımda birçok denizkızı vardı. Peki, ben bundan hoşnut muydum?”

“Anlatılan masalların aksine bütün denizkızları sevgiyle dolu olmak zorunda değildir. Ki ben, hiç değildim. Okyanusun tüm gücünü kendime istiyordum, genç kalmamın tek yolu buydu. Elbette, gençlik bazı fedakarlıkları gerektiriyordu. Her şeyden önce okyanusun tüm gücünü alabilmem için o sularda yüzen tek denizkızı olmak zorundaydım.”

“Farklı sahil kasabalarında farklı insanlarla tanışıyordum. Hepsini tanıyor, hepsine kendimi sevdiriyordum. Nitekim beni sevmeyen insanların evine girmem zor olurdu. Sevimli göründüğümü söylüyorlar ve yeni yetişkin olmuş bir denizkızı olduğuma inanıyorlardı. Ben de bu oyuna devam ediyordum.”

“Ta ki okyanusa adım atabilecek son denizkızının cenazesi kalkana kadar. Ancak o zaman okyanustan alacağımı alıyor ve yoluma devam ediyordum. Ben yeni bir sahil kasabasına taşınana kadar, okyanus da gücünü topluyor ve benim için hazır hale geliyordu.”

Bu yazıdaki görseller Sim Dünyası’na aittir. Görsellerde kullanılan özel içeriklerin indirme listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Elbise için tıklayın!

Ayakkabı için tıklayın!

Bileklik için tıklayın!

Saç için tıklayın!

Kolye için tıklayın!

Ruj için tıklayın!

Far için tıklayın!

Tırnaklar için tıklayın!

0

8 Yorum

 1. Ahahah, işte gerçek bir denizkızı! 🤣 Denizkızı deyince beni bu yüzden ürkütüyor işte bunlar… Ellerine sağlık Büşra’cığım! 🤗❤

  0
 2. Bu şekilde sanki karakterlerin hikayesi yarım kalmış gibi hissediyorum 😅 Bazı karakterlerin hikayesini 2 bölüm şeklinde yapsak olmaz mı? 😂

  0
  1. Madem bu kadar sevdiniz müsaitlik durumuma göre bazı karakterler için devam hikayesi hazırlayabilir ya da yeni bir Simle yeni bir hikayeyi ele alabilirim! 👀❤

   0
 3. Ben 2. Seriyi beklerken başka bir hikayenin çıkması :) diğer Simlerin 2. Serisini istiyorum lütfen çünkü çok beğeniyoruz :) Ellerine sağlık

  0
  1. Ya beğenmeniz beni çok mutlu etti ❤ Sözüm olsun beğendiğiniz hikayelere ikinci bölümler gelecek o zaman! 👀

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir