Hikayeli CAS || Brenda Water – Uzaylı

Herkese merhabalar! Yepyeni bir seriyle karşınızdayım. Bu sefer birlikte CAS ekranına giriyoruz ve benim yaptığım farklı Simleri inceliyoruz. Ancak boş boş Simleri inceleyip link paylaşmak yerine, bu sefer size onların hikayesini de anlatıyorum! Hazırsanız başlayalım!

“Bundan yıllar önce Sixam gezegenine bir dünyalı getirildi. Nerede olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu, korkmuştu, kaçmayı deniyordu… Ancak en sonunda kaçış olmayacağını fark edince pes etti. O zamanlar çocuktum, ailemin neden bir dünyalıya ihtiyaçları olduğunu anlamıyordum. Yine de onda, beni çeken bir şeyler vardı. Bizim gezegenimizdeki uzaylılar gibi gözükmüyordu. Ten rengi farklıydı, kıyafetleri farklıydı, saçları farklıydı… Ben de onu tanıma kararı aldım.”

“Bella. İsmi buydu: Bella Goth. Yaşadığı kasabadan kaçırılmıştı ve orada bir ailesi olduğunu söylüyordu. Ancak onların yanına dönmek isteyip istemediğine bir türlü emin olamıyordum. Ondan, gezegenini anlatmasını istedim. Bana büyüdüğü kasabadan, yaşadığı yerlerden, arkadaşlarından ve ailesinden bahsetti. Tiyatrolardan, sinemalardan, insanların bir araya gelip partiler yapmasından bahsederken oldukça keyifli gözüküyordu.”

“Bir süre sonra Bella’yı götürdüler. Artık bizim gezegenimizde mi; yoksa kendi gezegeninde miydi bilmiyordum… Ancak anlattığı her şeyi aklımın bir köşesine yazmıştım. Ailem bana Dünya’nın, Bella’nın anlattığı gibi olmadığını söylüyordu. Karanlık, kirli ve hırslı bir gezegen olduğunu anlatıyorlardı. Ama ya her şey Bella Goth’un anlattığı gibiyse? Bu merak duygusu içimi kemiriyordu…

Aradan çok zaman geçmeden babam, Bella’nın öldüğü haberini getirdi. Söylediğinin benim hevesimi kırmak için bir yalan olduğunu düşündüm. Bella eğer buraya geldiği için öldüyse onu bir tek ben kurtarabilirdim. Zamanda geriye giderek…”

“Bella’nın anlattıklarını hatırlıyordum. Onun gibi görünemeyeceğimi bilsem de dünyadanmış gibi giyindim. O gece uzay aracından kaçıp zaman makinesine giderken aklımda tek bir şey vardı. Sunset Valley’e, Bella’nın çocuk olduğu zamanlara giderek onun geleceğini değiştirmek…”

Bu yazıdaki görseller Sim Dünyası’na aittir. Görsellerde kullanılan özel içeriklerin indirme listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Büstiyer için tıklayın!

Pantolon için tıklayın!

Ceket için tıklayın!

Far ve eyeliner için tıklayın!

Tırnak için tıklayın!

Ruj için tıklayın!

Kolye için tıklayın!

Küpe için tıklayın!

Saat için tıklayın!

Bot için tıklayın!

Saç için tıklayın!

6 Yorum

  1. Bizim için hikaye oluşturup daha sonra burada paylaşman çok güzel gerçekten Ellerine sağlık Devamını bekliyorum :)

  2. Hikayede Bella Goth’a yer vermen çok güzel, devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

    1. Teşekkür ederim Can! ❤ Hikayenin devamı bu uzaylı hanım kızımızla alakalı olmayacak ama yeni Simler tanıyacağız… 👀

  3. İki çocuğunu öylece bırakmış Don Lothario ile oynaşmış sonra bini iziylilir kiçirdi. He canım he. Güzelim kocanı bıraktın şehrin zamparasına kaçtın bellacım ağla kudur çıldır. Dina ile Mortimer evlendi bak çocukların üvey anne elinde kaldı. Aman kızın da sen gibi bi de aynı adama püü ay ahlaksızlık diz boyu vallahi kıyamet kopacak…!!1

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir