Gurulardan Kötü Haber Var!

Biraz önce The Sims 4 eklenti paketlerinin yapımcılarından biri olan SimGuru Grant biraz önce Twitter üzerinden birçok kişiyi üzebilecek bir haber paylaştı. Grant Rodiek twitter üzerinden The Sims 4 Cats and Dogs ile eklenecek evcil hayvanların oyuncular tarafından kontrol edilemeyeceğini duyurdu.

Capture-17

Cats and Dogs ile eklenecek hayvanları biz yönetemeyeceğiz. Grant’a göre bu zor seçimi yapmak aylarını alsa da bu seçim hayvanları daha gerçekçi, doğal ve daha özel yapmış. Ayrıca SimGuru Grant bu kararın verdikleri en doğru karar olduğunu da vurguluyor.

10 Kasım’da çıkacak olan The Sims 4: Cats and Dogs bakalım vadettiği daha canlı, gerçekçi ve “özel” hayvanları The Sims 4’e kazandırabilecek mi? Sizin bu gelişme hakkındaki düşünceleriniz neler? Bizimle paylaşmayı unutmayın!

14 Yorum

 1. Afedersiniz ama gidişat iyiyken boka çevirmişler ya bu nedir, neden hiçbir şekilde sims oyuncularını sevindiremiyorlar çok mu zor yani ne create a style var ne bişey..sim 2 ve sims 3 daha iyi bence.

  1. Maalesef biraz önce SimGuru Russkii evcil hayvanları kontrol etmemizi sağlayacak herhangi bir hilenin bulunmadığını açıkladı.

   1. ben nerede kaldı diyordum neyi silecekler diye işte bu özeliği :(
    ama modcular yapar veya yeni pack satarlar; çünkü tek başında rakipleri yok

 2. Bence olması gerektiği gibi olmuş hayvan be insanın birbirinden bir farkı olmalı.

 3. bence kontrol etsek daha gerçekçi olurdu üzüldüm şimdi ama arkadaşlar kötü yorum yapmayın çünkü bunlar yapılırken çok uğraşılıyor ve siz oturduğunuz yerden yorum yapıyorsunuz.
  Bu arada bugün doğum günüm:,):)

 4. Bence daha iyi oldu. Kontrol etmek isterdim ama kontrol edememek hayvanların doğal davranmasına neden olacaktır. Bu açıdan gerçekçi olur.

 5. iamumut arkadaşımızn dediği gibi bencede çok daha güzel olmuş ilk başta bende böyle düşünemedim hayvan kendi iradesiyle hareket edip tezgahlara çıksın çok daha iyi olur mesela biz sadece ona otur kalk takip et falan diyelim

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir