Gurular’dan İnciler – Bölüm 2

Guruların tweetlerinden özetle;

– Yakın zamanda sistem gereksinimlerinin açıklandığı söylendi. (32 bit geliştirilmesi ve her bilgisayarda oynanabilir olması için çalıştıklarını söylediklerine göre tahminen The Sims 3’ün sistem gereksinimi seviyelerinde olacak.)

– Bir Simmer tarafından teen (ergen) simler young adult(genç yetişkinler) ile aşk yaşayıp WooHoo yapabilecekler mi diye sorulmuş. Guru WooHoo yapamayacaklarını söylemiş ancak aşk yaşayıp yaşayamayacakları konusu meçhul.

– Simler arası geçiş geliştirildi ve Multitasking (Çoklu Görev) olayının geliştirme aşamasına göre çok daha iyi.

– Simlerin yüklenmemiş lotlara kendileri otomatik olarak gitmeyeceği, bu durumların tümüyle oyuncu komutuna bağlı olduğu belirtildi.

design tool – Çıkan trailer incelemelerimizde bahsettiğimiz “design tool” taraflarından bir daha açıklandı. Tekrar etmek gerekirse, sahip olduğunuz eşyaların farklı varyantlarını (Farklı renk, farklı tasarım belki.) kullanmanıza olanak sağlar.

Bu haftanın tweetlerini size tümüyle aktarmış bulunuyoruz. Sizce nasıl durum? :)

0

24 Yorum

  1. Katalog gibi düşün. Bir masanın kahverengi ,mavi, yeşil renkleri var. Sen de onun rengini değiştiriyorsun. Ancak renkler kısıtlı olacak bildiğin üzere.

   0
 1. Ben bir yerde kiyafet satin alinacagini duydum ancak oyunda store olmayacak. Tabletlerin vs. daha cok alanda kullanilacagi soylendi. Acaba online alisveris olabilir mi ?

  0
 2. arkadaşlar soruma yanıt verirseniz öncelikle çok sevinirim çünkü 1 haftadan beri oynuyamıyorum birazda alakasız da nese şimdi bilgisayarda sims 2 yüklü ama sims 3 de yüklü 4 tane ek paketim var late night,university life,world adventures ve seasons ben bunları yüklemek istiyorum ek paketlerden mesela late night kuruyorum dosyalarını o ana kadar bir sorun yok setup’a basıyorum şu hatayı alıyorm malesef This Product Requires An İnstalled Copy The Sims 3 Please İnstall The Sims 3 Before İnstalling This Product hatası alıyorum İlk defa böyle bir hata karşıma çıkıyor daha öncede buna benzer hatalar çıkıyordu ama bu hata ilk defa karşıma çıkıyor acaba bilgisayarda sims 2 bilgisayarda olduğu için ‘ mi bn bu hatayı alıyorum sims 2 Mansion GARDEN STUFF CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM LÜTFENN
  ;)

  0
  1. The Sims 3 yüklü değil diyor hatada. Emin misin yüklü olduğundan oyunun :D

   0
   1. evet yüklü hatta oyun sorunsuz bir şekilde açılıyor oynuyorum sims 2 de yüklü ama ek paket yüklemek istediğimde o hata çıkıyor of

    0
    1. Sanırım oyunun modifikasyon diye tabir edilen sürümlerden. Yani oyun aslında kurulu ancak bilgisayar bunu algılamıyor.

     0
 3. Save dosyasını masaüstüne at tüm ts3 ve eklenti paketlerini sil olur belki :/ yükledikten sonra save dosyasını tekrar yerine koyarsın ailenle devam edersin ??

  0
  1. ya anlamadım sims 2 ek paketleri çalışıyo bnde sims 2 açılıyor sims 3 kuruyorum oynnuyorum eklenti paketlerini kuramıyorum sorun orda siz sims 2 mi sandınız öyle anladımda ya da bn yanlış anladım :(

   0
    1. tm deniycem, galiba kimseye böyle bir hata çıkmadı, bnim windows programım xp belki ondan olabilir mi,bilemiyorum en iyisi kasayı windows 7 ultimate yapmak en iyisi galiba :(

     0
     1. Artık hepsinde çıkıyor sanırım eskiden çıkmıyordu.

      0
 4. Ya burkay sen buralarda harcanıyon valla dedin ya isim değiştir olur diye oldu denemek için bikaç kere save yaptım hata vermedi isim değiştirme nedenini anladım galiba code 12 world ile ilgili bi hataymış meğer readme file da yazıyordu diğer konularda bilmem ama sims konusunda gerçekten çok bilgilisin bravo :DDD

  0
 5. Kısaca söylemek gerekirse sıvama kısmına geçtiler bence. Boşuna çıkarmasınlar oyunu. :D

  0
  1. Bu bölümler haftalık guru tweetlerinin özetle size aktarılması olarak görebilirsin. Her hafta maks. 2 bölüm gelir. Gelmediği zamanlarda olabilir, gurulara bağlı.

   0
 6. Bence The Sims 4 güzel olacak.Ben şu an Sims 2 oynasam biraz sıkıcı geliyor,Sims 3 oynasam buglardan ve diğer sorunlardan bıkıyorum.Bu yüzden ben umutluyum Sims 4’ten.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir