Graham’dan İnciler #2

Bugünkü videonun ardından hepimizin aklında birçok soru işareti kalmıştı. SimGuruGraham da şu anda Twitter hesabı üzerinden bu soru işaretlerini gidermeye çalışıyor. İşte Graham’dan öğrenebildiğimiz bazı bilgiler:

  • Oyunda harita olacak ve bir yerden bir yere giderken bu haritayı kullanabileceğiz. Bunun yanı sıra telefon gibi birçok nesne ile de nereye gideceğimizi seçebileceğiz.
  • Simimiz bir yere giderken hop diye ortadan kaybolup yolladığımız yere ışınlanmayacak. Yani Simimizin oraya gidişini en azından mahalle sınırları içerisinde görebileceğiz.(Yani arabalar için hala bir umut var)
  • Kullanıcı paneli demodaki halinden biraz olsun değişmiş. Ayrıca TS3’teki ihtiyaç paneli, iş paneli gibi paneller hala bulunuyor.
  • Etkileşim sırası hala bulunuyor. Yani önce tuvalete git sonra ellerini yıka gibi etkileşimleri sıraya koyabileceğiz.
  • Parti verirken özel parti görevleri gelecek ancak tabii ki bunları yapmak zorunda değiliz. Her şeyi oluruna bırakabiliriz.
  • Simlerin o an bulunduğu duyguya göre yapmaları gereken görevler olacak. Mesela Simimiz sinirliyse ve gerekli görevi yaparsak sinirli halden daha çabuk çıkabilecek ya da mutlu ise daha da mutlu olabilecek.

40 Yorum

  1. EA anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirden EA!!! paramızla sildin biyerini EA para varsa oyun var para yok sa hiç…EA batırdın bizi ulan saan verdiğim paraları bankaya verseydim faizle 1000 Tlden fazla olmuştu EA bare sims4te öyle yapma EA şimdi diyecek bunu alın yükleme ekranı gitsin bunu alın havuz gelsin bunu alın todller gelsin (yanlış yazdım galiba)bunu alın saçlar bişeye benzesin bunu alın o olsun bunu alın şu olsun sonra sims 4 storedaki herşey 700 800 tl battık gene EA yeter artık!!!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir