Graham Nardone Ropörtajından Notlar #1

Farklı Yerlerde Oynanış: Simlerinizi farklı bölgelere yollayabilecekiniz. Arka planda her Sim için olaylar simule edilmeye devam edilecek.

Simler Arasında Geçiş: Farklı bölgelerde bulunan Simler arasında yükleme ekranı mevcut ancak 1.Bölge’de bulunan Simimizleyken 2. Bölgedeki Simimizi görmek istiyorsak yükleme ekranı yerine 2. Bölgedeki Simimizi 1. Bölgeye anında çağırabiliyoruz. Adeta E3 tanıtımındaki The Gallery’den indirilen Princess karakteri gibi. Tek tıkla aynı bölgedesiniz.

Yaşlanma: Oyuncuya iki farklı seçenek sunulmuş. İlki bütün Simlerin aynı zaman akışında yaşlanmaları. İkincisi ise sadece oyuncunun oynadığı Ailelerin yaşlanması. (Oyuncunun oynadığı Aileler derken!? Evet The Sims 2 benzeri bir sistem karşımızda. İstediğimiz zaman Aileleri değiştirerek oyuna devam edebileceğiz.)

Halka Açık Alanlar: Her aktif lot (Dükkan, Bar, Pub) maks. 20 sim bulunacak ve bu durum şimdikilere göre çok daha aktif bir The Sims deneyimi sunacak.

0

4 Yorum

  1. Off… Daha yeni bilgiler, resimler istiyor insan :D :) ! Hamilelik, toddler ve baby evreleri ve havuz ile alakalı bir şey olsun Allah’ım lütfen!

    0
  2. şu yaşlanma olayını çok iyi yapmışlar. ben şahsen kasabanın yaşlanmasını istemiyordum. kasaba yaşlanıp ölünce zamanla bilgisayarın yarattığı saçma simler yerleşiyordu kasabaya. sadece kendi oynadığım ailenin yaşlanıp ölmesi bence daha güzel.

    0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir