Genel Olarak Yükleme Ekranları ve Dünyalar

SimGuruların bugüne kadar verdiği bilgileri toplayacak olursak;

Dünya: Örnek verecek olursak hepinizin bildiği Willow Creek bu dünyalardan biri ve bu dünyalar 6 adet bölgeden oluşuyor.

Bölge: Willow Creek’in 6 bölgesinde çeşitli alanlar var ayrıca bu bölgelerden birinde “Magnolia Blossom” adlı geniş bir park var.

Yükleme ekranları ise,

Dünyadan Dünyaya: Yükleme ekranı mevcut.
Bölgeden Bölgeye: Yükleme ekranı mevcut.
Lot’tan Lot’a: Yükleme ekranı mevcut.
Kamusal Alandan Aktif olmayan Lot’a: Yükleme ekranı mevcut.
Kamusal Alandan Aktif Lot’a: Yükleme ekranı yok.

14 Yorum

 1. Son kısmı pek anlayamadım kamusal alan ve aktif lot olan/olmayan yeri ne demek istedin ?

  1. Arsalar arasındaki yükleme ekranı The Sims 3’teki gibi aynı. Mesela bir arsadasın o arsadaki her şey detaylı olacak ancak arka taraftaki arsa bulanık olacak. O bulanık olan arsaya geçtiğinde ise bu sefer az önceki arsa bulanık hale geçecek.

 2. Benim bilğim lotlar arası yükleme ekranı yok. Yükleme ekranı diyince biraz farklk bir çağrışım yapıyor böyle sanki bir ekran gelecek de bekleyeceğiz gibi. Lotlar arası yükleme ekranı derken eşyaların fln yavaş yavaş açılması sims 3de de vardı hatta..

 3. Honeywell’in tumblr sitesinde önceden paylaşılmış ancak sizin yayınlamadığınız bir haber var. Bir kadın var ve onun bir ügnünden bahsediliyor. Onu da paylaşın bence. Çünkü bu haber biraz oyalama gibi olmuş?

  1. Selam Kaan, bu sitedeki bütün yazarlar ya da adminler (ne dersen artık) gönüllülük esasına göre bu işi sevdiğinden yapıyor. Bu yorumunda sana söyleceğim tek şey görmediğimiz haberleri bize iletebilirsiniz dediğimizde bize emir verir gibi haber yapmamızı söylemenizi kast etmemiştik olacak keza bu habere oyalama demek adminlerin kendi zamanından fedakarlık ederek harcadığı zamana, emeğe saygısızlık. Biraz saygı lütfen. Not: beril sergün taklidine gülmedik. Bir özür mesajı yazsan fena olmaz hani :)

  2. Bu arada biz o haberi herhangi bir siteden bakmadan direkt olarak SimGuru’lardan alarak yapmıştık. Ancak ”oyalama” yapmamak için tüm hikayeyi değil yalnızca önemli kısımları yazmıştık.

 4. Hiç alma havuz olmayacaksa todler yoksa binaların dışında yoksa ea gerilemiş. Keşke sims serisi daha iyi bir firmaya ait olsa -_-

 5. Sims 4 yeni başlangıç olabilir ama çok hatası var. Bunların düzeltilmesi gerek oyun yapım aşamasındayken zaman verin oyunu güzel yapalım dediler. Yaptıkları oyuna bAk. İmşallah bizi yanıltırlar.

 6. Merhaba Efe, öncelikle ben kendi yorumumda herhangi bir emir içeren cümle bulamıyorum. Son iki cümlemin sonunda “bence” ve “?(soru işareti)” gibi kelime ve noktalama işareti var. Emeğinize de şu ana kadar herhangi bir lafım geçmedi, “Emek vermemişsiniz siz bu işe!”, gibi. Birazdan söyleyeceklerim Burkay’ın da yorumunu içerecek; Dediğim gibi emeğinize saygım sonsuz. Gerçekten güzel ve diğer sitelerden (bana göre) daha hatta çok daha iyi bir iş çıkartıyorsunuz ancak, o sondaki kelimeye ve noktalama işareti “kendi fikri’m” olduğunu ortaya koyuyor bence. Ya da ben bu kelimeyi ve noktalama işaretini yanlış öğrenmişim, benim eksiğim var, (ki eğer böyleyse de özür dilerim hakaret etmiş gibi olurum). Beril Sergün “sahteliğine”‘de “Güldünüz” ya da “Gülmediniz” gibi sözlerim olmadı (ister gülersin, ister gülmezsin kardeşim :D). Tekrardan söylüyorum, ne güzel, emek verip hazırlamışsınız haberi, siteyi sık sık takip etmeyenler için bilgileri toplamak iyi olmuş (bence). Uzun lafın kısası; emeğinize lafım yok, sondaki noktalama işaretlerine birazcık dikkat edin lütfen. Ben sadece kendi fikrimi belirtmek istedim. Bu yorum da KENDİ FİKRİM’i içeriyor. Teşekkürler…

  1. Kaan, O Beril Sergün şakan(sana göre) bizde ne etki yaptı biliyor musun? İşimizin ünlü youtube streamerları tarafından takdir edildiğini gördüğümüzde yaşadığımız mutluluk çok güzeldi. Ve sen şaka yaptığını iddia ediyorsun. Bu kadar yazarın hevesini kursağında bırakmaya hakkın yok. Asıl emeğe saygı budur. Özür beklemekte haklıyız BİZCE ama site hakkında yazdığın güzel şeyler için teşekkürler.

 7. Arkadaşlar bnce sims 3’e devam ya resmen sims 2, bıktım yükleme ekranlarından sims 4 bu ya sims 2 deil ki :( en sevdiğim özelliklerinin bazılarını kaldırmışlar ea sims 4 böyleyse sen bitmişsindir bnim için :(

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir