Gamescom’da Hangi Eklentiyi Görmemiz Mümkün?

Dün, The Sims’in Polonya sayfasında ” Işıklar, kamera, motor! Gülümse. Siminiz süperstar olmaya hazır mı?”  yazısıyla beraber The Sims Superstar’dan video yayımladılar .Bu video ile gamescom’da duyuracakları eklenti paketi için  ipucu vermiş olmaları muhtemel görünüyor. Tabii öbür yandan bu sadece bir tahmin, fakat şu da kesin ki duyuracakları eklenti paketi ile oyunda yeni şeyler göreceğiz.

Hatırlarsanız yeni stuff paketinin Cool Kitchen olabileceği hakkında haber yapmıştık ve Facebook’taki yorumlarına bakılırsa bulaşık makineleri  dönebilir gibi duruyor. Bu da Cool Kitchen’ı doğrular vaziyette.

Şu an tek yapmamız gereken Gamescom’u beklemek.

Videoyu izlemek için buraya basınız!

5 Yorum

  1. Az önce The Sims Wiki’de de yazıyordu. Ayrıca hatırlarsanız bir ara Late Night tarzı bir eklenti paketi çıkacağına dair ipuçları çıkmıştı. Demek ki ipuçları doğru (olabilir.).

  2. Demek ki Late Night’taki ünlülükten gameplay çalacaklar :D
    Sims 1’e dönüş yapıyoruz arkadaşlar :D

  3. Eğer şehir hayatı tarzı bir ek paket çıkarsa sims 2’de de olduğu gibi arabalar gelebilir.

  4. Pets olma ihtimali de baya yüksek. Bu konuda bir sürü detay verdiler özellikle get to work’ün içinde. Umarım fame’den değil de pets’den ilerlerler. Oyunun şu anki haliyle 3 adet büyük eksiği var: 1-Todlers 2-Pets 3-Seasons. Bu üçü olmadan şan şöhret pek sarmaz…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir