Eşyaları Büyütme Hilesi Kaldırıldı

Geçmiş The Sims oyunlarında olmayıp da The Sims 4’e yeni eklenen hilelerden biri eşyaları dilediğimiz gibi büyütme hilesiydi. Ancak yapımcılardan gelen son haberlere göre bu hile oyundaki işlevselliği bozuyormuş. Bu yüzden yapımcılar en azından şimdilik bu hileyi rafa kaldırdıklarını açıkladılar.

36 Yorum

   1. Asıl moronca olay şey isim değiştirip tekrardan aynı yorumu atman Selim ve Öykü. Hangi IP ile attığını görebiliyoruz.

     1. Bilip bilmeden konuşma yağız.Benim simslerim orjinal.Sen sims 4 ü beğenmiş olabilirsin ama belki ben beğenmedim.Sen buna karışamazsın.Ayrıca çoğu oyunum orjinal.

    1. asıl moronca olan yıllardır farklı sitelerde sims için paylaşımlar yapıyor olman. herkes bu işi bir yerde bırakır ama evden çıkamaya özgüvenin yok ki buraya yapışmışsın.

     1. Asıl moronca olan üşenmeyip 2 hesapla takılman. Buradaki amacı bi açıkla bakalım çok merak ettim ben. Neden 2 ayrı hesapla takılıyorsun? Moron musun sen? :D

     2. Sana mı soracağız üstadım? Gelmiş burada arpası fazla kaçanlar gibi konuşuyorsun. Ettiğin lafın mesuliyeti sende ise bir daha böyle şeyler yazma. Aksi takdirde elimizdeki bütün yasal hakları kullanırız. Yasal yollarda hukuki assistance alıyoruz zira. (Celp diye adlandırılan bir şey var. Bir gün posta kutunda falan bulursun, ertesi gün mahkeme. Aman diyeyim) Hadi Öykü-Selim kardeşler tıpış.

     3. Asıl moronca olan şey ne biliyor musun ? Emeğe hiç bir saygısı bulunmayan, yaptıkları işi çekemeyen senin mantığım ile düşünen insanlar. Herkes bu işi burada bırakır demişsin. Senin bir iki günlük heves diye baktığın seriye ve bunun oyuncularına yıllardır emeğini eksik etmeyen kişi Burkay. Diğer sitelerde yaptığı paylaşımlar olabilir fakat bunları sonradan bir çatı altına toplamış ve senin gibi zihniyetlerin yer bulamadığı koca bir aile SimDünyası’nı oluşturmuştur. Eğer sen bu aileye katılacak kapasiteyi kendinde göremiyorsan ki biz saygısızlığın ile bunu gayet açık görebiliyoruz bu siteye girme zorunluluğun yok. Evden çıkma özgüvenini kendinde bulduğuna sevindim umarım içinde bulunan saygıyı da bir süre sonra bulabilirsin…

     4. Özgüvenden bahsediyorsun ve bir dakika içinde iki farklı cinsiyete iki farklı kişiliğe bürünüyorsun. Çok yazık.

    2. Burkay bence yargılamadan önce sorsaydın. Çünkü Aynı bilgisayarı aynı IP’ı kullanan 2 kardeş aynı duruma yorum yapabilir. Bunun kesinlikle düşünülmesi lazımdı. Ortada ben bunu Rezil etmeliyim havası sezmedim diyemem şimdi!

   2. Selim senin moronluğuna karşılık hiçbir bilim adamı daha büyük moronluk bulamadı.Öykü senin yorumun çünkü Burkay bey editör olduğu için görüyor IP’ni.Bu arada 9 yaşında gelmişsin burda “insanlar nasıl çocuk yapıyor ?” dedirttiriyorsun bize.Şimdi git sütünü iç ve uyu hade ablacım :)

  1. Oyunu beğenmemiş olabilirsin ama her yorumunda orjianl almam asla i yok bunu yapmam , 180 lira veirlmez , alanlar bidaha düşünsün .. Oğlum biz aldık önceden sipariş verdik , sen beğenmiyorsan almamışsındır bunu her yorumda belirtiyorsan sen kuyruk acısı çekiyosundur .. Tamam anladık oyunu korsan yollarla oynayacaksın tamam..İstiyosan ben sana orjinalini alıyım ama artık her haberin altınada korsanı teşvik edici yorumalr yazma .. Eğer daha önce orjinal oyun aldıysan zaten o kutuyu açmanın heycanını o cd romun kokusnu , crackle uğraşmamanın güzelliğinide biliyorsundur ..

  1. Lütfen bir hesabını kapa moron arkadaşım, kızmısın erkekmisin daha hayatta ne olacağına karar verememiş arkadaşım. Durumun vahim diyim sana :D

   1. Biraz mantık kurarmısın ? Belki 2 kardeşlerdir bunlar.Biri önce biri sonra yorum atmıştır ? Ben sana yanlış düşünüyorsun demiyorum ama her ikiside olabilir güzel kardeşim :D

 1. ingilizce çevirme yardım :)
  Turkiye de stand up komedinin bir numarası CMMYLMZ ? nasıl ingizlizce yazılır

  1. Tafa kelimesi kelimesine aynı değil ama şöyle diyebilirsin:” Cem Yılmaz is the best comedian in Turkey” Bu cümlenin çevirisi şu: “Cem Yılmaz Türkiye’deki en iyi komedyendir”Umarım yardımcı olur :-)

 2. Arkadaşlar çocuk gibi birbirinizin yorumlarına neden müdahale ediyorsunuz ?
  Herkes birbirine hakaret ederse ne keyif alırız burada olmaktan ?

 3. Eşyaları büyütme hilesini yapmak kolay değil bence. Oyunda ki her eşya için uğraşsalar oho uğraşmaya değmez. Uğraşacak zilyon tane şey varken bunlar devede kulak

 4. Arkadaşlar bu hile kaldırılmıştı ama creators camp deki simmerlar olmalı diye feedback bırakınca hile tekrar konuldu. Graham tweet attı hatta. YANI BU HİLE OYUNDA OLACAK

 5. Öncelikle herkese merhaba..Selim yaptığın şey çok ayıp burkay olmasa ben ve benim gibi sims sevenler birşey öğrenemeyecekti en azından böyle kolay..Burkay sen bir numarasın ve kendi adıma konuşmam gerekirse bnce sana çok borçluyum ve minnettarım..Ve selim(öykü) gibi kalitesiz insanlarada takma sakın çünkü seni seven ve saygı duyan bir sürü simsçiler var…Ve usanmadan sıkılmadan bilgi vermende gerçekten çok güzel bir şey..Ve lütfen sims 4 çıkınca bolbol video yap ve doğal bir şekilde konuşarak oyna…Sevgilerimle Aysel.. ☺️

  1. Aynen.Videoları güzel ama biraz amatörlük var gibi :D Şaka yapıyorum tamam vurmayın sfdfs

 6. Yağız bu sitedr bi tek omer ben degilim ben ilk defa sims 4 almam diye bi paylasımın altına yorum yaptım ayrıca orjinal oyunun heyecanını iyi bilirim yıllarca crack derdiyle ugrastım ama drn heralde beni baska bi ömerle karıştırdın fakat gene de benim düşünceme daygı duy ayrıca ben bidaha simsi korsan oynamam hele sims 4 ü kesinlikle cunku oyunda cok problem çıkıyo ve oyundan soguyorum anlatabildimmi yağız?

 7. Omer arkadasim sn son zamnlat
  rdan beri cok kotu ve asagilayici yorumlar yapiyosun sims 4 le ilgili ve sitede iki tane omer var baska omer yok ki ben ikinci adimin bas harfini ekledim.kullanici adima artik karismaz ve sitenin kurulusundan beri nerdeyse ben bu sitede hep vardim taniyan tanir..

 8. Omer f. Sitede 2den fazla ömer var sadece sen ve ben değiliz ayrıca sims 4 le ilgili iki tane kötü yorumda bulundum sen bu oyunu sevmis olabilirsin ama ben sevmedim ve buna saygı duymak zorundasın.

 9. aslında iyi olmuş küçük bi tv alıyoddun onu kocman yapıyodun ilk defa bi hilenin kaldırıldıgına sevındım

  1. Aslında hile mükemmeldi.Ben simlerim TV izlerken bende Tv izliyodum :D Büyütüp o küçücük ekranı,benim için bir sinema yapıyodum.Simlerim işe gittiğinde onlar gelene kadar TV izliyodm.Ama oyunda bilmem kaç milyon eşya var,onları kodlaması var,büyütme hilesi için tekrar kodlaması var;Electronic Arts ne yapsın ? Bu güne kadar en güzel olyunları yaptılar bence bu kadar yeter :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir