Electronic Arts, Gamescom’a Katılacak

  E3 fuarına damgasını vuran Ubisoft’un Gamescom’da konferans düzenlemeyeceğine dair açıklama geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Ubisoft’un aksine, Electronic Arts E3’ten sonra Gamescom’a da katılacağını resmi olarak duyurdu.

Görüntüde The Sims 3'ün yanı sıra The Sims Medieval'dan da bir Sim bulunuyor.

     20 Ağustos’ta Türkiye saati ile 17:00’da gerçekleştirilecek olan basın konferansında, yine pek çok oyun gösterilip, duyurular yapılacak. Tüm bunların yanı sıra, büyük bir oyuncu kitlesi olan The Sims serisinin yeni oyunu The Sims 4’ün ilk oynanış videosu da bu fuarda tanıtılacak.

Bölüm Sonu Canavarı

 

9 Yorum

 1. alakasız ama acil yardım…

  Deniz kızı olmuyor ben insanım kocam deniz erkeği ilişkimiz full..ama ask abaut fish parts diyince..

  sims 3 my tail is so lovely! its help me swim fast and I look great too.I bet you wish you had a tail like mine!

  diyor o bana versin isterim ama vermiyor…ne yapayım çözümü ne..!?

 2. bende ask about fish parts yaptım aynısını banada dedi ama simsin çantasında çıktı senin simin çantasında mermaid kelp varmı eğer yoksa yine dene ama unutma denizin içinde dene eğer yine olmuyorsan life time happinesten 25.000 LTH (life time happines) alabilirsin ama normalde sorduğunda olmalı Garip? inşallah düzelir

  1. Çantaya her sorduğumda baktım kocam güya ilişkide full açtım kapadım oyunu olmadı hırs yaptım o dönüştürsün isterim… :(

 3. bu arada eğer mermaid olursa derisinin rengini değiştirmek için ayna satın al ve change the scaleydi sanırım ona bas

 4. Olmuyor yaa.. :( çantaya baktım ama yok oyunu açıp kapadım bile!! ilişki full kocam neden böyle insanımda üstelik young adaultta omazmı acaba??

 5. Young Adulttu benim simim oldu zaten Young Adultla Adult aynıdır bu bir hata olabilir diye düşünüyorum mesela benim simim mermaid ve deniz mağralarına girmeye çalışıyor ama oyun beni oracıkta karaya atıyor bazen tabi giriyorum ama çoğunlukla öyle bence bu simsin sorunu yeni bir update ile düzelir diye düşünüyorum ama unutma 25.000 life time hapinesse mermaid kelp alanilirsin ama daha kolay bir yolu var mod the sims mermaid kelpi normal satın alma hilesini yapmış bunun için bu siteye gir http://www.modthesims.info/download.php?t=506622 daha sonra orda hemen üstte overview yazısının yanında download butonu var ona bas unutma o siteye üye olman lazım merak etme güvenli bir site ama doğum tarihini çok yaşlısın gibi yaz çünkü ben bir kere gerçek doğum tarihimi yazdım çok gençim diye kabul etmedi en azınından bir 20 yaşında gibi göster daha sonra üyü olduysan artık indirebilirsin (LukeProduction_MermadicKelpBuyable.rar)buna tıkla ve otomatik olarak inecektir daha sonra rarın içini aç oradaki package dosyasını al ve Belgelerim/Electronic Art/The sims 3/Mods/Packake dosyasına at yoksa kendin yarat çünkü gerekli hatta bu sim dünyasıda bu dosyalar hakkında yazı yazdı onuda oku link http://www.simdunyasi.com/package ayrıca Resource.cfg dosyasını buradan indir http://www.mediafire.com/?2ygmzmejwkm daha sonra ordakileri yap ve mermaid kelpi package dosyasının içine at oyunun burasında:
  Decorative > Plants
  Outside > Eating Out burda yardım ettiysem mutlu olurum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir