EA Play Canlı Yayını[21.00]

The Sims 4, The Sims Mobile ve The Sims konsol ekibinin aktif olarak katılacağı EA Play’in konferansı bu akşam TSİ 21:00’de yapılacak. Muhtemelen The Sims 4 için yeni bir duyuru gelmeyecek olan konferansta The Sims 4: Seasons ile ilgili ayrıntılı bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

EA Play’in ilerleyen günlerinde ise katılımcılar The Sims 4: Seasons ve diğer The Sims oyunlarını oynayabilecekler ancak, büyük ihtimalle, dışarıya fotoğraf ya da video paylaşımı belli bir tarihe kadar yasak olacak.

Yayının olacağı kanala ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayınız:

7 Yorum

  1. Umarım The Sims Mobil ‘e ARTIK “sahil”gelir ??? gelirse de bu kadar beklettiler inşallah güzel bir yer olur ?

  2. Ben konferansa direk sims ile başlayacaklarını sanmıyorum.BF5 ten pynanış görüntüsü falan gelir ilk olarak belki.

  3. 2 saat boyunca birkaç oyuncunun ciyak ciyak bağırışına maruz kaldım ? (seyretmedim de arkaplanda oynuyordu; Sims’ten bahsettiklerinde seyredecektim). Hiç değilse birkaç saniye olsun Sims ile ilgili bir şeyler gösterselerdi, razıydım. ?

    1. hiçbir şey göstermediler üstelik ea play’de yeni sims 4 deneyimleri falan diyorlardı çok saçma.Resmi açıklama olmasa tamam da resmi bir de kandırdılar resmen bizi.Üstüne üstelik 2 tane adam koymuşlar oraya mobil oyun oynuyorlardı.KONFERANS BERBATTI.Bir tek Anthem diye bir oyun vardı o güzeldi.

  4. ne yani bitti mi şimdi resmi açıklama falan yok mu? abi neden izlettirdiler bize o zaman 2 saat bekledim lan ben izledim o kadar ya

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir