EA, Gamescom 2014’e Katılıyor

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında ilk defa The Sims 4’ten bir video yayımlamıştı, Gamescom 2013’te. Bu yıl da geleneği sürdürmek isteyen EA, Gamescom 2014’te The Sims 4 için özel bir konferans vereceğini açıkladı. Aynı zamanda 13-17 Ağustos tarihlerinde kapıları ziyaretçileri açık olacak fuarda The Sims 4 için özel bir de stand bulunacak. Geçtiğimiz yıl konferans sırasında yayımlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

0

9 Yorum

 1. Ağustos’ta bence oyunun full sürümünü oynayacaklar live stream olarak? Çünkü bir ay kala anca paketleme yaparlar yani.Ya da… bilmiyorum. Saçmalık oyunun çıkmasına 12 gün kala ne yapacaklar bilmiyorum.

  0
 2. Veya standa gelen insanlara full sürümü oynatırlar? Bir de neredeyse oyunun çıkmasına bir ay kaldı ve heyecan. Ayrıca… :'( okullar açılacak.

  0
 3. Geçen sene oyun hakkında düşündüklerim başkaydı. Şimdi fazla iyi şey düşünmüyorum oyun hakkında önüme koyulan yemeği sevmesem de yiyeceğim mantığıyla oynarım herhalde.

  0
 4. Bu video yu ilk izledigimde ts4 e hayran kalmistim,hala oyle aslinda bazi eksik taraflari olsa da.

  0
 5. Bende oyun hakkında kötü düşünüyordum ama artık çok iyi düşünüyorum …Sims 3 de store’dan bir şey indirip kurmak 5 dakikamı alıyordu ..Sims 4 galeriye ba-yıl-dım ..Aynı zamand asimler robot gibi hareket etmiyor falan güzel oyun olmuş bence

  0
 6. Murat, sana tamamen katılıyorum. Seninkine benzeyen bir söz vardır. Misafir istediğini değil, önüne koyulanı yer. Hepimiz biliyoruz ki. Isterlerse her güzel şeyi çıkarsınlar, ancak onu alacağız. Adı bile yetiyor değil mi?

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir