Dedikodulara Göre The Sims 4’ün İlk Eklenti Paketi Mart Ayında Çıkacak[Yalanlandı]

Güncelleme: *Bugün yapılan açıklamaya göre The Sims 4’ün ilk eklentisi en iyi ihtimalle en erken nisan ayında duyurulacak.*

Bir süredir kulaktan kulağa yayılan bilgilere göre The Sims 4’ün ilk büyük çaplı eklentisi 3 Mart’ta yayımlanacak. Henüz yapımcılar tarafından herhangi bir tarih yayımlanmadığını yine de hatırlatmakta fayda var. Yine dedikodulara göre ilk eklenti paketinin ”İş Yerleri Açma” ya da ”Sağlıklı Yaşam” temalı olacağı söyleniyor. Bakalım yakın zamanda işin aslı ortaya çıkacaktır.

11 Yorum

 1. bir OFB olabilir aslında sağlık olayı hem seasons (aşı falan) hem de ambitions ile gelmişti ben ce OFB ile ambitions karışımı olucak içindeki doktor mesleği sayesinde sağlıklı yaşam gelicek…En azından bu bir teori :D

 2. OFB temalı bi paket harika olurdu! Bu Outdoor Retreat ufak gofret gibi bir şeydi ya uzun süre tatmin etmiyor ki büyük çaplı bir paket istiyorum artık lütfen haberler gelsin :( En azından bi oyun güncellemesi gelsin!!!!

 3. İş yeri açma derken???Daha bu oyun ne kadar sürdürülebilir derken burada yazılanları görünce inanın insanlığa yönelik umutlarım sönük bir hal alıyor ister istemez…iş dünyası teması 2. ve 3. oyunda vardı ve sözüm meclisten dışarı değil buradaki birçoğunuz “ya bence şöyle olucak ss”modunda resmen..Burada Ea tarafından bu oyun kitlesinin hayranları bildiğin çok afedersiniz enayi sıfatı konumunda kabul görüyor.Bırak 2 3 ü resmen birinci oyunda olup ta sims 4 te olmayan temel unsurlar var ki sims 4 sayı atlayan bir sims oyunu olup en kusurlu sims oyunu aynı zamanda..hayvan iş tatil büyü eğitim mevsim gibi unsurlar zaten sims 4 ile hazır gelmeliydi sims 2 de pek çok şeyin ilki yaşandı ama sims 3 açık dünya sunmasına karşın sims 2 ile birebir paralel ek paketler çıkarıp durdu peki sims 4??Aynı tencere aynı hava..kimsede demiyor bunlar napıyor diye ve evet bunun adı çok afedersiniz aptallıktır..aynı şeyi pişirip pişirip önümüze koyup duruyorlar tekrar ediyorum Sims 4 içerisinde 2 ve 3. oyunda yer alan tüm ek paketleri bünyesinde barındırıp çıkış yapmalıydı.Burada da hala aynı terane dönüyor lütfen silkinip kendinize gelin beklentileriniz bunlar olmamalı.Sims 1 den 4 e kadar tüm oyunları ve ek paketlerini delilercesine oynamış biri olarak sizinde ki hepinizi kastetmiyorum bu türden yorumlar içerisinde bulunmanız gerekiyor yoksa bu kervan yol almaz..yukarıda sayıp hatmi şerif ettiğimiz ek paketlerin aksine büyücülük okulu”hogwarts” temalı bir paket çıkarılması küçük simslerimizin bu okulda eğitim görmesi ve bizim simslerimizi tıpkı university ek paketlerinde olduğu gibi kontrol edebilmemiz gibi ek paketler çıkarılabilir bu sayede supernatural gibi paketler sadece vampir peri gibi kuru kuru seçenekler içerisinde gelmek yerine yukarıda da dediğim gibi büyü okulu temalı veyahut farklı bir konsept ile gelse inanın Ea in hem oyuncu kitlesi tarafından saygınlığı artar hem kendi karlı çıkar bunun gibi farklı ve önemli ölçüde değişik ve oldukça ilgi çekici pek çok formül varken Ea e aslında laf söylemek ne haddime!!!adamlar şu yazılanlara bakıp ta ne yapsın zaten ne koysalar yiyiyoruz dimi?

  1. Ya bikere bütün ek paletler bir oyunda olsaydı ea para kazanamazdı buda bir satış stratejisi aslında. Her yıl yeni oyun çıkması yerine 5 yılda bir çıkıyor ve neredeyse bu 5 yılın içinde onlarca ek paket çıkıyor. Hepsi bir oyunda olsa oyuncular sıkılır. En azından böyle sürekli bir bekleyiş içindeyiz.

  2. çok doğru tespit…katılıyorum…çıkaracakları ek paketler ya da stuff yani eşya paketleri bence tatmin edici olmalı…bi eşya paketi yayınlıyorlar,içinde 3-5 eşya dışında başka hiçbişey yok…bişey yapıyosun bari adam gibi yap…o ne öyle ucundan azıcık gösterip geri çekmek gibi?…dalga geçer gibi şeyler…tadımlık yemek mi sanki de?…en son eklenen şeylere eyvallah ama çok bişey değiştirmedi…yine aynı sıkıcı oyun oynuyoruz…The Sims 4 çıktığından beri çok sıkılıyorum…e anladık,yeni bir oyun,600 küsür animasyon falan filan da,nereye kadar?…hep aynı şeyler bir süre sonra sıkıyor…şöyle tam anlamıyla “olmuş” bir oyun değil maalesef…hala eksik…hem de çok büyük eksikleri var…tamam,updateler ile giderilmeye çalışılıyor ama hala dolu dolu bir oyun değil…bi de bence çok fazla aceleye geldi çıkışı…illa 2014’te çıkması gerekmiyordu,2015’te de çıkabilirdi,2016’da da…1-2 sene beklesek ne olurdu?…walla uzun süredir The Sims 4 oynamıyorum…bu özelliklerinden dolayı hala sarmadı beni…oysa taa 1.oyundan 2.oyuna kadar deliler gibi oynardım…3.oyunu da sevmedim açıkçası…aşırı pastel renkler,ağırlaşan animasyonlar falan filan…4.oyun çıktı,bu sefer de her şey eksik,tamamlanmamış,aşırı plastiğimsi animasyonlar falan filan…havuz mavuz cart curt anca eklenebildi,outdoor retreat de anca eklendi…eee?…sonuç?…bari dolu dolu bir ek paket gelse…yine stuff tarzı ek paket olacaksa gerek yok…ek paket dediğin dolu dolu olur…adı üstünde,ek paket ya da genişleme paketi İngilizce tam telaffuzuyla…daraltma paketi olmasın da…

   1. Ben suan sims 2 ve 3 oynuyorum bi eskiye doneyim dedim ve sims 2 bile sims 4 den daha eğlenceli:D

 4. Bence de Sims 4 beklentilerin çok altında. Sims 2 ve 3’ün içinde olup da Sims 4’ün içinde olmayan o kadar çok şey var ki! En basitinden, Sims 3’te istediğimiz her kıyafetini, her eşyanın rengini istediğimiz her tonda yapabilme şansımız vardı. Sims 4’te ise katalogda bulunan birkaç renkten başka seçenek yok! Ayrıca oyunu alırken 300 tl verdim. Bir de güncelleme getirip 19,90€ yapıyorlar. Tamam anladık onlar da para kazanacak ama, 19,90€ da nedir? Ücretsiz güncellemelerde de kayda değer hiçbir şey bulunmamakta. Biz de para saçmıyoruz herhalde, her güncelleme 60 TL civarı olursa ne olacak? Ayrıca bebekler doğduktan sonra büyüyünce direk child oluyorlar. Nerede o şirin toddlerlar? Koskoca EA Games Sims 1-2 ve 3’te neler neler yapmışken, ve Sims 4’ü bize büyüte büyüte anlatıp bizi heyecanlandırmışken, Sims 4’ün böyle olması insanı hayret içinde bırakıyor doğrusu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir