Create a Style için Umutlar Tükendi

SimGuruGraham, Twitter’ına gelen ”The Sims 4’te kıyafetlerdeki renkleri dilediğimiz gibi seçebileceğimiz bir renk paleti olacak mı?” sorusuna, oyundaki renk seçme sisteminin Gamescom’da gösterildiği gibi olacağını açıkladı. Ancak bunun yanına da renk seçeneklerin o günden bugüne oldukça arttığını da not düştü. Böylece resmi olarak oyunda Create A Style olmayacağını söyleyebiliriz :(

Ancak bunun yanı sıra geçtiğimiz aylarda, yapımcılar ana oyunla olmasa bile güncellemelerle bu sistemi oyuna ekleyebileceklerini söylemişlerdi. Yani oyunun çıkış halinde olmasa bile daha sonradan oyuna eklenmesi mümkün olabilir.

0

30 Yorum

 1. Yeni oyunda önceki sims oyunları gibi yetersiz bir renk ve desen seçkisi olacağını hiç sanmıyorum. Tam olarak Create A Style olmasa bile bunun eksikliğini hissettirmeyecek bir şeyler mutlaka yapacaklardır. Ayrıca Custom Contentlerin oyuna dinamizm kattığı bir gerçek, bunu engellemeleri hata olurdu zaten.

  0
 2. arkadaslar hemen telaslanmayın. illaki bir mod cıkar. ayrıca modthesims sitesinin üyelerinden cıkan dedikoduya göre bu mod the sims 4 cıktıktan sonra cıkabilirmis. :)

  0
 3. Acaba yapımcılarının sağ gösterip sol vurma ihtimali olabilir mi? :D Create a style yok derler fakat daha iyi bir şey ile karşımıza çıkarlar. Bilemiyorum beklemekle yetinmekteyim şuan

  0
 4. O ev fotoğrafları büyük ihtimalle videodan! Aman Allahhııığğm!! O evler muh-te-şem! özellikle A ve C

  0
 5. Twitter’dan paylaştılar 4 evden seçin diyerek! Evler çok güzel! Özellikle B! :O :D

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir