Bu Sene The Sims Oyunlarına “20 Farklı İçerik Eklenmesi” Yapılacak

EA Games, 2019’un dördüncü finansal çeyreği için planlarını açıkladı. Öncelikle 2019’a genel bir bakış yapmak isteyen EA Games, The Sims 4’ün her sene oyuncu kitlesini %35 artırarak yaşamına devam ettiğini belirtti.

2019’un geri kalanı için açıklama yapan EA Games, The Sims’in PC, konsol ve mobil versiyonlarına sene sonuna kadar en az “20 farklı içerik eklenmesi” yapılacağını belirtti. Bu içerik eklenmesine güncellemeler, eklenti paketleri, sınırlı etkinlikler gibi oyuna eklenen her şeyin dahil olduğunu söyleyelim. Bu açıklamaya bu yandan baktığımızda bu sayı biraz normal karşılanabilse de EA Games, başka bir cümlesinde sadece The Sims 4’e “20 farklı içerik eklenmesi” yapılacağını açıkladı. Bu da aslında olayı biraz daha karmaşık hale getirdi.

Eğer dendiği gibi yalnızca The Sims 4’e 20 adet içerik eklenmesi yapılacaksa bu 20 adetten en az beşinin büyük bir paket olması gerekiyor ki arada çıkacak güncellemeler ile sayı 20’ye tamamlansın. The Sims 4 ekibi daha önceden 6 ay içerisinde The Sims 4’e üç paket çıkacağını açıklamıştı ancak kimse bu sayının 20’lere dayanacağını düşünmüyordu.

Bakalım, ilerleyen aylarda bu işin kokusu ortaya çıkacaktır.

4 Yorum

  1. Büyük ihtimal sims 5 için çalışmaları hızlandırıyorlar.Sims 4 ‘ün bitmesi gerektiğini biliyorlar. 4. Jenerasyon biticek ki sims 5 sürsünler piyasaya ki su durumda zaten sims 5 1 yil gecikti normal de yabancı kaynaklı siteler de sims 4’ün bu yıl bitip yerini sims 5 e birkamasi gerekiyotlu diyorlardı.Ama yapımcılar sims 5 i geciktiriyorlar.Benim fikrimce sims 3 ile sims 4 ün birleşimi birşey olucak sims 5 ve bayağı güzel olur sims 4 ün yapay zekası,sims 3 ün grafik ve açık dünya özelliği ile müthiş bir oyun ortaya çıkabilir.

    1. sims 4ün yapay zekası zaten rezalet direk sims 2nin yapay zekasını alsınlar.Sims2de simler çok zeki

  2. Umarım Sims 4 devrini kapatmadan önce bir University Life paketi çıkarırlar, hasret kaldım. :D

  3. Bu adamlar zaten aşağı yukarı aynı paketleri yeni seri oyuna çıkarıyorlar. Oyuncuların beklentisi gelen her yeni seride paketlerin üzerine birşey katarak ilerlenmesi. Yani The Sims 4’te pets varsa,
    The Sims 5’te bunun üzerine koymaları ve fazlaca hayvan çeşidi eklemeri gerekiyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir