Beklenen The Sims 4 Güncellemesi Yayımlandı

The Sims 4’e iki yeni temel özelliği ekleyen ”New Ways to Build” güncellemesi nihayet yayımlandı. The Sims 4’e sahip olan herkes Origin üzerinden güncellemeyi bedavaya yapabilir.(Güncelleme yapmadan önce internetten indirdiğiniz modifikasyonların bu güncellemeyle çalışmayabileceğini göz önüne alınız)

Yeni güncelleme oyunda karşılaşılan birçok hatayı gideriyor ve oyunculara en iyi performansı sağlıyor. Aslında bunlar her güncellemeyle olan şeyler bu yüzden hemencecik güncellemenin önemli kısımlarından bahsedelim. Daha önce de dediğimiz gibi bu güncellemeyle birlikte oyuna kilitlenebilir kapılar ve yarım duvarlar ekleniyor.

duvar

Kilitlenebilir kapılar The Sims 3’teki kapılar ile hemen hemen aynı özellikleri gösteriyor. İstersek kapıları kendi Simimiz de dahil tüm Simlere kilitleyebiliriz istersek de durumu daha da netleştirerek kapıyı benim Simim dışında herkese kilitle ya da sadece yabancı Simlere kilitle gibi seçenekleri kullanabiliriz. Aynı zamanda  kapıları sadece kadın ya da erkek Simlere kilitle seçeneğini kullanıp sadece belli cinsiyete yönelik alanlar tasarlayabiliriz.

Yapımcılar aynı zamanda The Sims 4’e dört (Get to Work’teki tezgahlar ile birlikte beş) farklı yarım duvar seçeneği eklemiş. Bu duvarlardan tamamı aynı boyuta sahip olmayacak mesela duvarlardan biri çok kısayken bir diğeri daha uzun olacak. Aynı zamanda yapımcılar oyuna eklenen yarım duvarları kullanmanın da çok kolay olduğunu belirtiyorlar. Tıpkı bir çit yerleştirir gibi yarım duvarları arsamıza ekleyebilecekmişiz.

3 Yorum

  1. Sims 4’ün eksikleri hala kapanamadı. Bunları yapıp da oyunu çıkarasaydınız keşke :(

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir