Aylık Maxis Canlı Yayını[8 Ocak 2019]

Her ay başı yapılan ve artık klasikleşen Maxis canlı yayınının Ocak ayı oturumu bugün TSİ 22:00’de yapılacak. Canlı yayında yeni bir paket ya da içerik tanıtılıp tanıtılmayacağı bilinmiyor. Aşağıdaki video oynatıcıdan yayını izleyebilirsiniz. Yayın bittikten sonra tekrarı sitemize eklenecektir.

www.twitch.tv’de TheSims’den canlı video izleyin

7 Yorum

 1. Altyapı olarak The Sims 4’ün materyallerini kullanan The Sims Mobile’daki Cadılar Bayramı materyallerini gördüğümden beri, Witches yani Cadılar paketi için gün sayıyorum artık. Heyecandan öleceğim! ?

  1. Ben izledim;
   Sims ekibi, ***Alexa özellikli cihazlara entegre bir yazılım geliştirmişler ve bu sayede Alexa özelliği taşıyan bir cihazda, herhangi bir Sims jenerasyonuna ait bir müziği çağırıp çalabiliyor, Trivia isimli oyunu başlatıp Sims hakkında Soru-Cevap oynayabiliyorsun.
   Neredeyse bütün canlı yayın boyunca bu yazılımla oynayıp durdular. “Alexa, Play The Sims” deyip durdular. Soru-Cevap oynadılar, Sims müzikleri çaldılar (ve hatta bir ara Sims 2 University müziklerinden birini çalarken, izleyiciler “ÜNİVERSİTE DOĞRULANDI!” diye coşmuş olsa da bu coşku, gurulardan birinin, “bu özellikle yapılmış bir şey değildi” demesiyle kısa sürmüş oldu ?), “Alexa, Play The Sims” diye yorum yapan izleyicilerden birine The Sims 4: Get Famous oyun kodu hediye ettiler ve bitti. Bir de bir sonraki ay, yepyeni bir oyun-içi içerik duyurulacağını belirttiler. Bir sonraki ay, The Sims’in doğum günü. Bence yeni bir GP duyurusu yapılacak ve bu da (umarım ki) Witches olacak (olmalı artık, yiter!!! ?).

   ***Bu şeyi ben de bu videodan sonra araştırdım ve araştırdığım kadarıyla şunu anladım: Amazon Echo, Amazon’un ürettiği bir hoparlör olup, bir tür SİRİ özelliği taşıyor. Ona Alexa adı verilmiş ve Alexa özellikli cihazlardan birine bağlıyken bu hoparlöre Alexa diye seslenerek istediğinizi sorabiliyor ve bilgi alabiliyorsunuz. Ama zannediyorum ki Alexa özelliği taşıyan tek cihaz bu değil, başka cihazlar da üretiliyormuş.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir