The Sims 4 Get Together: Yeni Traitler, Yetenekler ve Aspirationlar

Hepinize merhaba! Get Together eklenti paketinin çıkmasına sayılı günler kala yapımcılar oyun hakkında yeni bilgiler vermeye devam ediyor. Şimdiyse oyuna yeni gelecek olan aspirationlar ve traitler hakkında bilgiler verdiler.
Oyuna iki yeni trait eklenecek. ” Dance Machine ” ve ” Insider “.

Dance Machine: Bu simler, partilere bayılıyorlar ve dans etmek için sabredemiyorlar! Dance Machine traitine sahip simler bar, gece kulübü gibi yerlerde bulunduğu zaman parti için enerji dolu oluyorlar. Ayrıca Dance Machine traitine sahip bu simler, sosyal mekanlarda olduğu zaman mutlu moduna sahip oluyorlar.

Insider: Bu simler kulüplerde olmaya bayılıyorlar ve arkadaşlarıyla gezmekten büyük keyif alıyor, mutlu oluyorlar.

1

Dans becerilerinden Light Spin hareketini yapan bir sim

” Leader of the Pack ” adlı traitimiz oyuna yeni eklenen aspirationlardan. Bu trait, şehirde ki en iyi kulübün liderliğini yaptığınız takdirde ” top dog ” ünvanı alıyor. Bu aspirationu tamamladığınız zaman ” Natural Leader ” traitini kazanıyorsunuz.

Leader of the Pack: Bu simler, kasabada ki en iyi kulübün lideri olmak istiyorlar! (Ödül traiti: Natural Leader) LOTP aspirationuna sahip simler, kulüp arkadaşlarıyla aktivite yaparken daha fazla Club Point kazanabilecekler.

Natural Leader: Doğuştan lider olan simler, daha hızlı Club Points kazanabilecekler ve diğer liderleri kolaylıkla alt edebilecekler.

2

Lideriniz kim olacak?

Siminiz için aspiration ve trait seçtikten sonra, sıra yeteneklerimizi düzenlemeye geldi. The Sims 4 Get Together ile bildiğiniz gibi iki yeni yetenek (DJ ve Dans) geldi. Dans becerinizi geliştirkçe yeni hareketler öğrenecek ve dans pistinde kendine olan güveni artacak. Bundan sonra tavuk dansı yapmak yok!

Dans Yeteneği (Seviye 1): Siminiz basit hareketler yapabilecek. Yeni bir kaç dans hareketi ve “Arm Charm” denilen dans becerinizi, dans pistinde sergileyebilirsiniz. Bu yeteneğinizi Stereo yada DJ performansını sergilerken DJ eşliğinde dans ederseniz, daha fazla hareket öğrenebilirsiniz.

Dans Yeteneği (Seviye 2): Siminiz artık diğer simlerle dans teknikleri hakkında sohbet edebilir. Ayrıca dans pistindeyken ” Pump-Pop ” hareketini sergileyebilir.

Dans Yeteneği (Seviye 3): Siminiz dans pistinde “Jimmy Leg” hareketini sergileyebilir. Ayrıca siminizin envanterine portatif dans pistini koyarak istediği her yerde dans edebilir!

Dans Yeteneği (Seviye 4): Siminiz dans pistinde Light Spin hareketini yapabilir. Seviye 4 olduğunuz zaman siminiz yeni bir kaç dans figürü öğrenmiş olacaktır.

Dans Yeteneği (Seviye 5): Siminiz artık Back Flip hareketini yapabilir ve yeni bir kaç retro dans hareketi öğrenebilir.

3

Sim, “Ateş Dansı” yaparken

DJ Yeteneği (Seviye 1): DJ kabininde pratik yapabilir.

DJ Yeteneği (Seviye 2): Müziklerin üstünde oynama yapabilir. Ayrıca öteki simler, siminizi izlerken dans edebilir ve sadece izleyebilirler.

DJ Yeteneği (Seviye 3): Chip-Tune Genre üzerinde pratik yapabilir. Siminiz ayrıca bir başkasıyla DJ’liğin teknikleri üstünde bir başkasıyla sohbet edebilir.

DJ Yeteneği (Seviye 4): Chill-Out Genre üzerinde pratik yapabilir.

DJ Yeteneği (Seviye 5): Backbeats Genre üzerinde pratik yapabilir.

DJ Yeteneği (Seviye 6): Parçalar üzerinde remix yapabilir. DJ kabininin seviyesini yükseltebilir (Upgrade). Çıkabilecek olası yangınlara karşı daha korunaklı olur. DJ kabini, Dynamic Surge Protection ve Advanced Heat Sink’e yükseltilebilir. Siminiz ayrıca parçaları çalarken Get Hyped etkileşimini kazanır.

DJ Yeteneği (Seviye 7): House Genre üzerinde pratik yapabilr. Ayrıca bu seviyede DJ kabinine iki adet yeni yükseltme mevcut (Plasma Display ve Equip Practicle Generators).

DJ Yeteneği (Seviye 8): Mavhine Genre üzerinde pratik yapabilir. Ayrıca DJ kabininde performans sergilerken, kontrol panelinizden performansınızı televizyona yansıtabilir ve mükemmel bir DJ deneyimi kazanabilirsiniz. Ayrıca bir kaç parça üstünde mix yapabilirsiniz.

DJ Yeteneği (Seviye 9): Hip Hop Genre parçaları üzerinde pratik yapabilirsiniz.

DJ Yeteneği (Seviye 10): Noise Genre üstünde pratik yapabilirsiniz. Yeni Digital Era, Party Hardy ve Electrical Utsu gibi mixler mevcut. Yeni Robot-Kafası kıyafetini de performansınızda kullanabilirsiniz.

4

Al, kullan, kır, tamir et, çöpe at, değiştir, yolla, yükselt…

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir