23 Nisan’da Tüm Paketleri İçeren Türkçe Yama Geliyor

Biliyorsunuz ki Sim Dünyası olarak bir süredir The Sims 4’ün Türkçe yaması üzerindeki çalışmamızı çeşitli sebeplerden dolayı durdurmak zorunda kalmıştık. Bu süre zarfında Türkçe yamayı yarım yamalak devam ettiren başka gruplarında da pek iyi bir iş yapmadığı hepimizin malumu.

Neyse ki sizlere çok güzel bir haberimiz var. Bir Simssever olan Rıza Şirin, altı aydır üzerinde titizlikle çalıştığı kapsamlı Türkçe yamayı 23 Nisan’da bizlerle paylaşacak. Yayımlanacak bu yamada The Sims 4’e bugüne kadar gelmiş olan tüm paketler ve güncellemeler %100 Türkçeye çevrilmiş halde bulunacak. Sim Dünyası’nın yarım kalan yamasının tamamlanması ile oluşturulan bu yama ayrıca oyunun son sürümüyle uyumlu olarak çalışacak ve böylece oyun içerisinde boş satırlarla karşılaşmayacağız.

Türkçe yama, yarın Sim Dünyası üzerinden indirilmeye sunulacak ve gerektiğinde yama güncellenerek her zaman güncel halini koruyacak. Biz Sim Dünyası ekibi ve Türkiye’deki tüm Simsseverler adına Rıza Şirin’i bu özverili çalışması için tebrik ediyor ve bu harika bayram hediyesi için kendisine teşekkür ediyoruz.

Türkçe yama hakkında daha fazla bilgi almak için Rıza Şirin’in blog sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Çevrilen özelliklerin bazılarını PDF halinde tablo olarak görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki video üzerinden de Rıza Şirin’in YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Türkçe yamadan örnek görüntüler:

14 Yorum

 1. Oley, oley, oley!!! 🤗 BU HARİKA BİR HABER!!! 😍❤ Türkçe oynamayalı kaç yıl olmuştu; aşırı heyecanlıyım! Aylarca uğraşılmış… Rıza arkadaşımıza, bu mükemmel emeği için sonsuz teşekkürler! ❤ Dileğim odur ki; Sims 4 bitene değin bu iş yarım kalmasın! 😍

 2. Harika! Ellerine sağlık Rıza Şirin beyefendinin.
  Sabırsızlıkla bekliyorduk bunu.
  Tekrar teşekkürler.

 3. Sims 2 ceviriyle ilgili yardım etmek isteyen varsa dosyayı verebilirim
  Benim PC gücü yetmiyor.
  Menü ve panaleri değiştirmeye

 4. e bugün 23 nisan aslında bu bize bi bayram hediyesi gibi oldu çook mutlu oldumm

 5. Merhaba Rıza abi ne zaman yayınlayacaksın acaba oyunu oynamak için sabırsızlanıyorum. Babam oyunu yükledi ama Türkçe olmadığı için çok zor oluyor

 6. Yama yayınlandı. Üstteki linklerden Türkçe Yama’yı tıklayarak ilgili sayfadan indirme yapabilirsin.
  Video olarak yükleme anlatımı mevcut.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir