2020 The Sims 4’ün En Büyük Yılı Olacak!

EA Games, 20. finansa yılın 1. çeyreği hakkında istatistikleri ve gelecek beklentilerini açıkladı. Bu açıklamaya göre 2019 yılı The Sims 4 için oldukça verimli geçti. The Sims 4’ün bedava oluğu zaman dilimi içerisinde 7 milyon yeni insan The Sims 4’ü indirdi ve bu da dolaylı olarak oyunun paketlerinin geçen yıllara oranlara %55 daha fazla satılmasına neden oldu.

Ayrıca The Sims 4’ün en son eklenti paketi olan Island Living de çıkışının üzerinden henüz birkaç ay geçmesine rağmen en çok satan paketler arasında kendine yer bulmayı başardı. Aynı açıklamaya göre oyunun konsol ve mobil versiyonları da gelişmeye ve yeni oyuncular çekmeye devam ediyor.

Açıklamada 2020 yılından beklentilere de yer verildi. Buna göre 2020 yılı The Sims 4 için en fazla içerik yayımlanacağı yıl olacak. Tabii ki bu içeriklerin eklenti paketi üzerine mi yoğunlaşacağı yoksa bedava güncellemeler ve çeşitli eşya paketleri üzerine mi yoğunlaşacağı henüz belli değil ancak bilinen tek şey gelecek yıl biz Simciler için oldukça yoğun geçeceği.

4 Yorum

  1. the sims 3’de geleceğe gidiş paketi çıkmıştı umarım sims 4’de geçmişe gidiş paketi çıkar düşünsenize taş devrinde mağrada yaşamak yada orta çağda kral kraliçe rütbeleri almak geçmişe gidince gelecek’deki eşyaların yasak olması at arabaları falan düşüncesi bile harika umarım geleceğe gidiş gibi bir paket çıkmaz ve herkes gibi benimde en çok istediğim paketlerden biri cadılar umarım çıkar

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir