Kanal Tanıtımı: TheKaracars

Herkese merhaba,

Hepimizin bildiği gibi The Sims 4 oynayan Türk yayıncı sayısı oldukça az. Bu sebeple henüz çok yeni Twitch’te yayına başlayan ve oldukça farklı içeriklere sahip bir kanalı sizlerle paylaşmak istedik. Kanalın adı “TheKaracars”, kanal çok tatlı bir çifte ait ve şuan için kanalın sahibesi Ebru her Salı, Perşembe ve Pazar akşamları The Sims 4 oynayarak birbirinden farklı ve eğlenceli yayınlara imza atıyor. Özellikle build yaparken detaylara karşı gösterdiği obsesifliği ile inanılmaz gerçek yaşam ortamları yaratıyor. Gerçek hayattaki detaylara olan benzerlikleriyle fark yaratan build’leri arasında bir Halk Kütüphanesi, Sinema Salonu ve Polis Karakolu yer alıyor. Şuan için sahip olduğu ufak Twitch ailesiyle her detaya neredeyse birlikte karar verişiyle de kalbimizi çaldı diyebiliriz!

Ebru, build yayınları haricinde aynı zamanda izleyicileriyle karakterler yaratıp farklı story’ler de oynuyor. Örneğin “Çirkingenler” adını verdiği seride çok çirkin bir anne ve babanın kaçıncı çocuklarında çirkinlik genlerinden kurtulacağını test ediyor. “Barbie ve Ken” adlı seride, ikilinin ünlü olma yolculuklarını şekillendiriyor, “Psikopat Aile” serisinde ise Tosun Chucky gibi birbirinden komik isimleri olan ama bir o kadar da tehlikeli olup evlerinin ön bahçesini adeta belediye mezarlığına çeviren bir aileyi oynuyor. Evlerine çağırdıkları masumları havuzda, şömine önünde veya benzeri geleneksel Sims öldürme teknikleriyle öldüremezlerse Deadly Toddler moduyla işlerini bitiriyorlar.

Ebru’nun yayın yapmadığı haftanın bazı günlerinde ise eşi Bekir, Assasin’s Creed, Red Dead Redemption ve Fifa gibi oyunlar oynacak. Çiftimiz birlikte çıktıkları her seyahatten Twitch takipçileri için mutlaka ufak da olsa bir hediye getirip yayın esnasında bir kişiye hediye ediyorlar.

Biz kendilerini takip ederken oldukça eğleniyoruz, siz de daha önce Türk yayıncılar tarafından Sims 4’te yapılmamış şeyler izlemek isterseniz bu kanala göz atmanızı ve kendilerini takibe almanızı şiddetle tavsiye ederiz!

Kanala gitmek için: https://www.twitch.tv/thekaracars
Halk Kütüphanesi: https://www.twitch.tv/videos/361288586?filter=archives&sort=time
Sinema Salonu: https://www.twitch.tv/videos/365846393?filter=archives&sort=time
Polis Karakolu Build: https://www.twitch.tv/videos/370798764?filter=archives&sort=time

Bir Yorum

  1. Güzel paylaşım, daha çok paylaşım yapabilseniz çok güzel olur. Sürekli siteyi ziyaret ediyorum ama çok seyrek paylaşım yaptığınız için vakit geçiremiyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir