The Sims 3’ü Boykot Günü!

Electronic Arts, The Sims 3 üzerinden prim yapıyor. Normal The Sims standartlarının altında oyunlar yapıyor. Fakir eklenti paketleri ve eşya paketleri. Daha az yenilik getiren eklenti paketleri ve daha az güzel eşya getiren eşya paketlerinden bıktık. Ayrıca internet üzerinden eklenen eşyalar da tam bir para tuzağı. Şimdi bize online özellikler getiriyorsun. Biz online özellik istemiyoruz. Sadece The Sims 2 ve The Sims’e yapılan güzel eklentilerinin devamını istiyoruz. Electronic Arts bizim istediklerimizi dikkate almıyor.

 

Oyunu satın alanlar. Biliyoruz, oyunun düzelmesini ve geliştirilmesini istiyorsunuz. Electronic Arts, bizi dinlemenizi istiyoruz. The Sims’i sadece para için yapmayın ya da artık seriye bir son verin.

 

 

 

Yaptırımlar: The Sims 3’ün resmi sitesine girilmeyecek. The Sims 3 oynanmayacak. Maxis’in yaptığı güzel The Sims 2 ve The Sims oynanacak.

 

 

 

Artık herhangi bir The Sims oyununu satın almayacağız. Aldığımız her gün oyunlarınız daha da kötüye gidiyor ve gidecek. Electronic Arts, bunu düzelt!

Eğer siz de yukarıdaki düşünceye katılıyorsanız 17 Şubat-18 Şubat arası The Sims 3’ün resmi adresine ve herhangi bir The Sims 3 oyununa girmemeniz yeterli. Ayrıca devamlı yaptırım olarak da hiçbir The Sims 3 oyunu almamınız bu konudaki kesin görüşünüzü belirtecektir.

Boykota katılmak için buraya basınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir