The Sims 3’te Sonun Baslangıcı!

2009’da satışa çıkan ve o günden bugüne popülerliğini hiç kaybetmeden The Sims 3’te artık yavaş yavaş sona geldiğimizi söyleyebiliriz. Aslında bunun en büyük kanıtı son günlerde birçok sipariş sitesi tarafından listelenen ”bundle’lardır(birçok paketin bütün halinde satılması) diyebiliriz. Çünkü The Sims 3 duyrulmadan yalnızca birkaç ay önce birçok The Sims 2 ”bundle”ı piyasaya sürülmüştü. Bu paketlerin en büyük özelliği ise popülerliğini yitirmiş paketlerin bir arada toplanıp yalnızca bir paket fiyatıyla satışa sunulması ve satış rakamlarını tekran artırmasıdır ki The Sims serisi bunu her zaman halkanın en sonuna saklıyor.

The Sims 3'te bulamadığımız Türkçe dil desteğini, muhtemelen The Sims 4'te bulabileceğiz.

Bu da The Sims 3’ün sona doğru geldiğinin en büyük kanıtıdır, kaldı ki son günlerde Maxis’in eleman araması ve The Sims 3 için çalışan elemanların bambaşka bir The Sims oyununa ataması da bu sanıyı destekliyor. Kişisel kanaatım -her zaman dediğim gibi- The Sims 4, Haziran ayında yapılacak olan E3 Fuarı’ndan önce duyrulacağı ve fuarda da kesin özellikleri tanıtılacağıdır.

21 Yorum

 1. Yayınladığınız haberlerde kendi yorumlarınıza fazla yer vermez ve kanıtlanmış şeyleri yayınlarsanız yararınıza olur. Son günlerde elle tutulur bir şey olmamasına rağmen sıkça Sims 4 haberleri yayınlıyorsunuz. Dikkatimi çekti. İyi günler.

  1. Buranın bir blog olduğunu da unutmamalısınız. Kendi düşüncülerimizi paylaşmamız en doğal şeylerden biridir ancak nadiren kendi düşüncülerimizi veriyoruz ve kendi düşüncelerimizi katarak yazdığımız şeyler çoğu zaman kanıtlara dayanıyor.

 2. guest kusura bakma ama burkaya katılıyorum burkay bu sitenin yöneticisi olarak fazla kendi düşüncelerini yayınlamaz ayrıca girdiğim simvip sitesinde sims 4 le ilgili bilgiler yayımlandı hatta resimlerde var çizimlerin yapıldığı program filan gösterilmiş ayrıca simguru lar tarafından twitter da onaylama yapıldı resmen.

 3. Arkadaşa katılıyorum sitenin girişinde güncel the sims ve simcity haberleri yazıyor.Haberde yorum katılmaz.Bu haber değil söyleşi olur.Ne kadar blog olsada sims ve simcity haberleri üstüne gelişmiş bir site.Amacından sapmamalı.(Bu arada yalnış anlaşılmak istemiyorum.Sitenin devamlı takipçisiyim haberleri burdan takip ediyorum.Sadece olması gerekeni söylüyorum.)

  1. Dediğim gibi yazdığımız şeyler her zaman kanıtlara dayanıyor ve yazının hangi bölümünün kendi düşüncem olduğunu zaten açıklıyorum, zaten EA Games de bizden bunu yapmamamızı bekliyor. The Sims 3 çıkmadan önce de böyle olmuştu The Sims 4 için de böyle olacak. Oyunu direkt olarak tanıtmak yerine önceleri çeşitli sızıntılar yapıp spekülasyonlar ortaya çıkarttırıyolar ve bunların büyük çoğunluğu doğru çıkıyor. Söylediğiniz şeyde elbette haklısınız ancak her zaman kesinleşmiş haberler elde etmek mümkün olamıyor ve çeşitli dayanaklardan yola çıkarak kendi düşüncülerimizi katmamız gerekebiliyor.

 4. Tanrım! Burak elinden geleni yapıyor ona güvenim tam..çünkü yalan haber yazmaz güvenilirdir günceldir!!daha ne olsun kuş sütümü xD

  Burak canım sen düşüncelerini aradada olsa yaz her zaman bn senin düşüncelerine saygı duyuyor ve seviyorum… :))

 5. Haklısınız tabii ben de sürekli takip ediyorum siteyi.
  Zira bir zamanların en büyük sims sitesini geride bıraktı güncel konuda.
  Burkay’ı tebrik ederim, bunun büyük çoğunluğunu tek başına başardı.
  Aslında Sims 4 (adının da bu olacağı kesin değil gerçi) hakkında haberler görmek hepimizi çok heyecanlandırıyor, çünkü söylediğin gibi kanıtlara dayandırıyorsun. Ancak bu ara biraz aşırı oldu gibi.
  Bir de Sims 4 hakkında bugüne dek yayınlanan çizim programları vs. hakkında ne kadar bilgi varsa öğrenmek istiyorum. En küçük bir görüntü, bilgi vs varsa onlarla ilgili haberler görmek beni mutlu edecektir. :)

 6. noldu kabul etmeyenler burkay bişey biliyo ki söylüyo tövbe ya Burkay arkandayım :D :D :D

  1. Burkay’inki sadece bazi kanitlara dayanarak soyledigi kendi dusuncesidir, bunu kendisi de belirtiyor zaten. Sonucta burasi bir haber sitesi degil blog

 7. resim değil çizim aşması fikirler yani şuan çizimler başlamış heralde burkayın dediği gibi ya E3 ten önce yada E3 te duyurulucaktır çünkü büyük oyunlar E3 fuarında duyuruluyor ayrıca simcity 5 buna örnek ;))

 8. Türkçe olmaz gibi geliyo bana oyunun yapımında türk yok ayrica call of duty battlflight ve tomb raider gibi oyunlarda türkçe hç olmadı bu zamana kadr ben pek sanmiyorum türkçe olucagıni sims 3 için türkçe olsun diye oylamalar yapıjmişti bilene banamişın demediler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir