The Sims 3: Starter Pack ve World Bundle, Türkiye’de Çıktı

The Sims 3’te adım adım sona yaklaşırken, EA Games The Sims 3’ten daha da çok para kaldırmak için popülerliğini yitirmiş bazı paketleri tek bir paket halinde birleştirip daha ucuza satışa sunuyor. Bu da EA Games’in daha fazla para kazanmasını sağlarken aynı zamanda bu paketleri almamış oyuncular içinde büyük bir fırsat ortaya çıkıyor. The Sims 3: Starter Pack adı altında birleşen The Sims 3’ün ana sürümü, The Sims 3: Late Night Eklenti Paketi ve The Sims 3: High-End Loft Stuff Eşya Paketi, Aral Game’de 120 Liraya satışa çıktı. Sadece The Sims 3’ün 90TL olduğu bu günlerde bu fiyat her ne kadar yüksek gibi görünse de aslında oldukça cazip. Ayrıca bu paketi satın alanlar The Sims 3: Store üzerinden ”Date Night” adlı kıyafe setini indirilebilecek. Bu da ekstaradan 34 yeni kıyafet demek oluyor.

Aynı zamanda The Sims 3: World Bundle adı altında birleşen The Sims 3: Monte Vista ve The Sims 3: Hidden Springs(Kendisi favorimdir.) kasabaları 50 TL üzerinden yine Aral Game’de satışa çıktı. Birkaç ay önce satışa çıkan Monte Vista şu anda tek başına hala 40TL üzerinden satılıyor. Yani bu paketi almak The Sims 3: Hidden Springs kasabasını neredeyse bedavaya getiriyor. Ayrıca diğer pakette olduğu gibi bu paketi satın alanlar The Sims 3: Store’dan bir de bedava süs eşyası indirebiliyor.

9 Yorum

  1. Starter pack’i çok beğendim. Ama bende The Sims 3 ana oyunu var. 60 Tl’ye almıştım :)

  2. oyun çalışmayı durdurdu hatası vermese alacam da DEP diye yöntem varmış onu yaptım kapandı ne yapsam yarmıyor D:

  3. Arkadaşlar benim bilgisayarıma format atıldı tüm ek paketler ve oyun kuruluydu neyse ki program files/electronic arts/the sims 3 dosyasının kopyasını buldum onu tekrar yeni yüklenmiş oyuna nasıl dahil ederim? O dosyayı dahil edince içindeki ek paketler de yüklenmiş olur mu?

    1. Maalesef :( Sadece The Sims 3 için değil çoğu yeni oyunda bu yöntem çalışmıyor.

  4. bir sorum olacak ben world bundle yi dün aldım fakat oyunu oynamak için para mı yüklemem gerek?

      1. Bende bugün aldım. Cdleri takınca hiç bir şey sormadan yüklüyor ama daha sonra 16-digit code’unu soruyor ama kapagın içinde hiç code yok sadece yanında verilen kağıtta var ama 4 haneli ve internet sitesi için. Her yerde aradım fakat bulamadım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir